کتاب شبکه های رایانه ای هنرستان به صورت PDF

 • سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴
 • بازدید 5,141 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (106 امتیاز از 23 رای)
  Loading...

computer networks 11240 تصویر

دانلود کتاب شبکه های رایانه ای هنرستان به صورت PDF

کتاب شبکه های رایانه ای شامل دو بخش مفاهیم شبکه و سیستم عامل Windows Server 2008 است که توصیه ما به هنر آموزان محترم، تدریس موازی این دو بخش در کلاس است. بدیهی است که کارکردن با یک سیستم عامل شبکه مانند Windows Server 2008 بدون یادگیری مقدمات شبکه میسر نخواهد بود، بنابراین ممکن است هنرآموزان چند هفته اول به طور متوالی بخش مفاهیم شبکه را آموزش دهند.

در این مرحله توصیه می شود سیستم عامل Windows Server 2008 روی رایانه ها نصب شود و هنرجویان بدون اینکه با جنبه های فنی این سیستم عامل درگیر شوند در این محیط یا سیستم عامل ویندوز ٧ مطالب را آموزش دیده و فعالیت های عملی را اجرا نمایند در برخی از فصل ها فعالیت عملی کمی ارایه شده و لازم است هنرآموزان محترم متناسب با امکانات موجود فعالیت های عملی مرتبط با موضوع را طراحی و به هنرجویان ارایه نمایند.

کتاب شبکه های رایانه ای دارای دو بخش تئوری و عملی می باشد که رنگ پا صفحه بخش تئوری آبی و بخش عملی و کارگاهی با رنگ سبز مشخص شده است که بخش های عملی، فعالیت های کارگاهی و بخش های مطالعه آزاد جنبه آزمون نظری ندارند.

توضیحات بیشتر و دانلود رایگان کتاب شبکه های رایانه ای هنرستان به صورت PDF در ادامه مطلب.

در دهه اخیر شبکه های رایانه ای به عنوان یکی از بسترهای سریع و کم هزینه ارتباطی مطرح شده اند. این سیر تدریجی منجر به ایجاد روشی شده است که با سازماندهی مناسب آن می توان سریع تر از هر روش دیگری به اطلاعات مختلف دسترسی پیدا کرد. اطلاعاتی که راه گشای پیوندهای گوناگون فرهنگی، هنری، خانوادگی و اجتماعی، سیاسی، نظامی و همچنین مبادلات اقتصادی و تجاری اعم از خرد و کلان است و می دانیم که امروزه در عصر اطلاعات به سر می بریم، هر که با هزینه کمتر و سرعت بیشتر بتواند به آن دسترسی پیدا کند موفق تر است.

تجارت جهانی روی اینترنت و شبکه های رایانه ای به سرعت به عنوان مفاهیم کارآمد مطرح می شود. فرقی نمی کند شما در کدام نقطه از کره زمین قرار دارید. در هر لحظه که اراده کنید می توانید اطلاعات مورد نیاز خود را، حتی به صورت صوت و تصویر زنده از شبکه به دست آورید. اگر نیاز به تبادل مالی داشته باشید باز هم فرقی نمی کند، پول الکترونیکی در دسترس شماست و به سرعت می توانید با کارت اعتباری خود اقدام به تبادل حفاظت شده ارزی نمایید.

توضیحات بیشتر را با دانلود کتاب شبکه های رایانه ای هنرستان مطالعه نمائید.


مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  نوید بهرام نژاد جمعه , 28 مهر

  برای کارگاه شبکه آموزش تصويری دارين ؟ برا دانشگاه می خوام. آموزش ويندوز سرور و چيزای ديگه شبکه، سرور و مطالب اصلی شبکه، آموزش عملی می خواستم. ممنون

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیجمعه , 28 مهر

   بله فیلم آموزش شبکه های کامپیوتری طبق خواسته های شما داریم که به زودی در سایت قرار خواهد گرفت.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab