لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری اندرو اس تننباوم به صورت PDF

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (30 امتیاز از 6 رای)
Loading...

computer network 15808 دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری اندرو اس تننباوم به صورت PDF

دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری اندرو اس تننباوم ترجمه دکتر پدرام به صورت PDF

در این پست دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری اندرو اس تننباوم را آماده کرده ایم که ترجمه دکتر پدرام می باشد و در ۸۱۶ صفحه و ۸ فصل تهیه شده است. امیدواریم که این کتاب مرجع برای شما کاربران عزیز مفید و مورد استفاده قرار گیرد. در ادامه به اهمیت این درس پرداخته و لینک دانلود رایگان کتاب آن را به همراه فیلم کوتاهی از محتوای کتاب که قبل از دانلود کتاب نیز می توانید بررسی کنید، قرار داده شده است. درس شبکه ‌های کامپیوتری یکی از دروس تخصصی رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی می باشد که دو موضوع مهم این درس را بسیار ارزشمند تر می کند.

یکی به دلیل کاربرد بسیار گسترده شبکه ها در محیط های کاری می باشد و دیگری اینکه، این درس در کنکور ارشد IT نیز از دروس مهم بوده و ضریب ۴ را به خود اختصاص داده است. همین دو موضوع باعث شده تا یادگیری این درس برای دانشجویان در مقطع کارشناسی کامپیوتر و همچنین داوطلبان کنکور ارشد آی تی اهمیت بسیاری داشته باشد. کتاب شبکه های کامپیوتری اندرو اس تننباوم یکی از بهترین کتاب های موجود در زمینه شبکه می باشد که در خیلی از دانشگاه های مطرح سراسر دنیا و همینطور ایران، به عنوان درس مرجع معرفی و تدریس می شود.

توضیحات بیشتر، مشاهده آنلاین فیلم محتوایی و دانلود دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری اندرو اس تننباوم در ادامه مطلب.

شبکه های کامپیوتری :

پیوند فرخنده کامپیوتر و مخابرات اتفاقی بود که هر دو صنعت را دچار تحولات عظیم کرد. اکنون دیگر مفهوم اتاقی با یک کامپیوتر بزرگ به نام مرکز کامپیوتر که افرتد کارهایشان را به آنجا می آوردند،  بلکی منسوخ شده است. مدل قدیمی کامپیوتر بزرگی که تمام کار های محاسباتی سازمان را انجام می دهد، اکنون جای خود را به تعداد زیادی کامپیوتر های کوچک متصل به هم داده است. به این سیستم ها شبکه های کامپیوتری (computer network) گفته می شود؛ موضوع این کتاب نیز طراحی و ساختار این شبکه هاست.

در این کتاب شبکه های کامپیوتری اندرو اس تننباوم ، هر جا از شبکه های کامپیوتری سخت می گوییم. منظورمان مجموعه ای کامپیوتر های مستقل است، که با یک تکنولوژی واحد به هم متصل شده اند.

دو کامپیوتر وقتی به هم متثل هستن که بتوانند با یکدیگر اطلاعات رد و بدل کنند. الزامی نیست که این اتصال از طریق سیم های مسی باشد؛ فیبر های نوری، امواج مایکرویو و مادون قرمز، و ماهواره های مخابراتی هم می توانند عامل این ارتبط باشند.

بعدا خواهید دید که اندازه، شکل و ساختار شبکه ها می تواند بسیار متفاوت باشد.

همچنین بسیاری از افراد وقتی می شوند که اینترنت یا وب هیچکدام شبکه کامپیوتری نیستند، متعجب می شوند؛ اما در پایان این کتاب علت آن را هم خواهید فهمید. فعلا همین قدر کافیست بدانید که اینترنت یک شبکه نیست، بلکه شبکه ایست از شبکه ها، و وب نیز یک سیستم توزیع شده است که بر پایه اینترنت کار می کند. لازم است همین جا به یک اشتباه رایج بین دو اصطلاح شبکه کامپیوتری و سیستم توزیع شده (distributed system) اشاره کنم. یک سیستم توزیع شده مجموعه ایست از چندین کامپیوتر مستقل، که کاربر آن را به شکل یک سیستم واحد و متجانس می بیند. در این سیستم ها معمولا یک لایه نزم افزاری (روی سیستم عامل) به نام میان افزار (middleware) است، که مدل مورد نظر را پیاده سازی می کند.

وب نمونه ای از سیستم توزیع شده است، که در آن همه چیز از دیدگاه کاربر یک سند بنظر می رسد.

در شبکه کامپیوتری این تجانس، مدل و نرم افزار وجود ندارد. کاربران به طور مستقیم با کامپیوتر ها در تماس هستند و هیچ کوششی برای ایجاد تجانس بین آنها صورت نمی گیرد. کاربر به روشنی تفاوت های نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر ها را می بیند و اگر بخواهد برنامه ای را روی یکی از کامپیوتر ها اجرا کند، باید ابتدا وارد آن (login) شود. در حقیقت یک سیستم توزیع شده نرم افزاری است که روی شبه کار می کند و تجانس و شفافیت آن توسط نرم افزار تامین می شود. به همین دلیل تفاوت سیستم توزیع شده با یک شبکه بیشتر در نرم افزار (بویژه سیستم عامل) نهفته است تا سخت افزار.

با این همه، شباهت های زیادی نیز بین این دو وجود دارد. مثلا، سیستم ها توزیع شده و شبکه ها هر دو به انتقال فایل نیاز دارند؛ تفاوت در این است که این کار را چه کسی انجام میدهد، سیستم یا کاربر. با آنکه کتاب حاضر در باره شبکه های کامپیوتری است، اما بسیاری از مطالب آن در سیستم توزیع شده نیز مصداق دارد.

توضیحات بیشتر را با دانلود کتاب شبکه های کامپیوتری اندرو اس تننباوم مطالعه نمائید.


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات :816 صفحه | زبان : فارسی | فرمت : PDF | اندازه فایل: 41 مگابایت


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید