دانلود کتاب عناصر و جزئیات هنرستان به صورت PDF

 • پنج‌شنبه 26 نوامبر 2015
 • بازدید 7,010 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (167 امتیاز از 38 رای)
  Loading...

anasor va jozeiyat 12247 تصویر

دانلود کتاب عناصر و جزئیات هنرستان به صورت PDF

در این پست دانلود کتاب عناصر و جزئیات به صورت PDF را برای علاقه مندان آماده کرده ایم که امیدواریم برای هنرجویان مفید و موثر باشد.

کتاب عناصر و جزئیات یکی از رشته های نقشه کشی معماری و از زیر شاخه های رشته عمران محسوب می شود. که با دانلود کتاب عناصر و جزئیات می توانید به تمام بخش های آن دسترسی داشته باشید.

مبانی کتاب حاضر با این هدف برنامه ریزی شده که بتواند خلأ بین مهندسان معمار و مجریان ساختمان را در دفاتر و همچنین کارگاههای ساختمانی پر کند. برای فراگیری بیشتر کتاب ذکر چند نکته برای هنرجویان ضروری به نظر می رسد: به علّت وابستگی فصول مختلف به یکدیگر، حفظ ترکیب و آموزش کامل مطالب هر فصل برای یادگیری مباحث بعدی لازم است.

در ابتدای هر فصل با آموزش مطالب ساده، زمینه برای جذب مباحث پیچیده تر فراهم شده است. بهتر است در آموزش این قسمت دقت بیشتری به عمل آید. جزئیات ارائه شده، اکثراً دارای مقیاس مناسب و مستقیماً قابل استفاده هنرجویان هستند. برای آموزش بهتر، توصیه می شود به کمک جزئیات موجود، سؤالات متفاوتی برای هنرجویان مطرح شود تا طراحی کنند.

برای فراگیری عملی مطالب کتاب، توصیه ضروری این است که ساعات اضافی برای بازدید از کارگاهها و تهیه گزارشهای هفتگی اختصاص یابد و امکانات کارآموزی عملی برای هنرجویان فراهم شود.

دانلود کتاب عناصر و جزئیات به صورت PDF در ادامه مطلب.

 کتاب عناصر و جزئیات از ده فصل تشکیل شده که این فصل ها عبارتند از :

فصل اول: شناخت زمین و پی سازی

فصل دوم : دیوار چینی

فصل سوم: محافظت از دیوارها در برابر رطوبت

فصل چهارم: باز شو یا درگاه در دیوار

فصل پنجم: سقف سازی به روش طاق ضربی

فصل ششم: کف سازی

فصل هفتم: اندودها

فصل هشتم: سرویسهای بهداشتی

فصل نهم: در و پنجره

فصل دهم: نماسازی

شما هنرجویان عزیز با دانلود کتاب عناصر و جزئیات می توانید اطلاعات بیشتری را از این کتاب کسب کنید.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  احمد رضایی جمعه , 6 اکتبر

  سلام در مورد درس ساختمان 1 مربوط به رشته معماری کتاب يا جزوه ای داريد؟

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیشنبه , 7 اکتبر

   در حال حاضر در سایت نداریم اما به زودی قرار خواهیم داد.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab