کتاب ماشین های الکتریکی DC هنرستان به صورت PDF

 • سه شنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۴
 • بازدید 9,094 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (156 امتیاز از 36 رای)
  Loading...

machine electric dc 12117 تصویر

دانلود کتاب ماشین های الکتریکی DC هنرستان به صورت PDF

در این پست کتاب ماشین های الکتریکی DC به صورت PDF را برای شما عزیزان آماده کردیم امیدواریم سودمند بوده و مورد استفاده قرار گیرد.

کتاب ماشین های الکتریکی DC یکی از رشته های الکتروتکنیک در زمینه صنعت می باشد. و نقش ارزنده ای در زندگی بشر و گرداندن چرخ صنعت ایفا می کنند. هدف اصلی این کتاب ایجاد پایه ای قوی در اصول بنیادی ماشین های الکتریکی جریان مستقیم مبتنی بر شواهد فیزیکی و روش های تحلیل مدار الکتریکی معادل ماشین است. تسلط بر مطالب ارائه شده، اساس درک بسیاری از کاربردهای واقعی ماشین های الکتریکی را فراهم می سازد هر تکنسین برق در کارهای صنعتی خود با ماشین های الکتریکی سر و کار خواهد داشت به طوری که یا می بایست ماشین های الکتریکی را راه اندازی کند یا تعمیرات آنها را انجام دهد. از این رو این درس اهمیت ویژه ای دارد. و هر چه هنر جویان در این زمینه بیشتر تلاش کنند بیشتر نتیجه می گیرند.

جهت اطلاع بیشتر و دانلود رایگان کتاب ماشین های الکتریکی DC به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

کتاب ماشین های الکتریکی DC از چند فصل تشکیل شده که این فصل ها عبارتند از :

فصل اول : الکترومغناطیس

فصل دوم : مبانی ماشین های الکتریکی جریان مستقیم

فصل سوم : ژنراتورهای جریان مستقیم

فصل چهارم : موتورهای جریان مستقیم

در ضمن در فصل های سوم و چهارم آزمایش های ماشین های الکتریکی جریان مستقیم ارائه شده است تا هنرجویان در دوره کاردانی در انجام آنها دچار مشکل نشوند و بتوانند به سادگی آن را یاد بگیرند. و کلی ترین هدف که در این کتاب به آن اشاره شده تحلیل ماشین های الکتریکی جریان مستقیم می باشد.امیدواریم هنر جویان عزیز این کتاب را مطالعه کرده و علاوه بر افزایش دانش و اطلاعات خود در این زمینه بتوانند به نحو مطلوب از آن استفاده کنند.


پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  homayun سه شنبه , ۳۰ آبان

  aya javabe soalat ham haz hast?

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  وحید پنج شنبه , ۱ آذر

  خیلی عالیه ممنون از قرار دادن این کتاب به صورت رایگان.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab