کتاب مبانی مخابرات و رادیو هنرستان به صورت PDF

 • چهارشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۴
 • بازدید 7,587 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (93 امتیاز از 22 رای)
  Loading...

mabani mokhaberat va radio 11966 تصویر

دانلود کتاب مبانی مخابرات و رادیو هنرستان به صورت PDF

در این پست کتاب مبانی مخابرات و رادیو به صورت PDF را برای شما عزیزان آماده کردیم که امیدواریم مفید واقع گردد.

کتاب مبانی مخابرات و رادیو ، از آن مجموعه کتاب های درسی است که به سبب گسترده بودن طیف کاربردی آن و ارتباط داشتن با بازارکار، از شیرینی و جذابیت ویژه ای برخوردار است و می تواند انگیزه لازم را در فراگیران ایجاد نماید. گستردگی موضوع به حدی است که هر یک از واژه های مندرج در فصل های مختلف کتاب می تواند چندین واحد درسی را پوشش دهد.

به خصوص در ویرایش جدید این کتاب، مباحث کاملا نو و مرتبط با مخابرات نوین آمده است، به طوری که فراگیران را با سوالات متعدد مواجه می کند. از آن جا که برای آموزش کتاب محدودیت زمانی وجود دارد، لازم است محتوای آموزشی، با توجه به اهداف رفتاری، آموزش داده شود و سؤالات احتمالی شما، که به آموزش های آتی و به مقاطع بالاتر مربوط می شود، به بعد موکول گردد.

هدف اصلی از تدوین این کتاب آموزش مبانی مخابرات و ارتباطات رادیویی است و برای رسیدن به این هدف لازم است مطالب درسی تعیین شده در فصل های مختلف کتاب را به طور کامل فراگیرید و پرسش های خارج از درس را به پایان جلسات یا به زمان مناسب در خارج از جلسات درسی موکول کنید.

توضیحات بیشتر و دانلود کتاب مبانی مخابرات و رادیو به صورت PDF در ادامه مطلب.

در کتاب مبانی مخابرات و رادیو ، برای هنرجویان علاقه مند، مطالب اضافی، مانند تحقیق، فعالیت فوق برنامه پیش بینی شده است که می توانند ضمن افزایش دانش و تجربه زمینه های شکوفایی و خلاقیت را برای خود و سایر هنرجویان فراهم آورند. آمده است که صرفا جهت دانش افزایی است و از این قسمت ها آزمون (برای مطالعه) هم چنین در کتاب قسمت هایی تحت عنوان به عمل نمی آید.

دانش آموزانی که به فراگیری مطالب اضافی، بیش از مطالب عنوان شده در کتاب علاقه مندند، می توانند از مراجع و مآخذ اعلام شده در انتهای کتاب استفاده کنند. در فرایند آموزش تعدادی از مدارها توسط معلم شما، از طریق آزمایشگاه مجازی شبیه سازی می شود و برای کلیه هنرجویان به نمایش درمی آید. برای این که بتوانید مفاهیم اصلی را به خوبی فراگیرید، توصیه می کنیم اجرای آزمایشگاه مجازی را به صورت مستقل در خارج از مدرسه انجام دهید و اشکالات خود را برطرف کنید.

کتاب مبانی مخابرات و رادیو در مجموع دارای ۱۰ فصل است که در فصل اول با سیستم های مخابراتی ، محدوده فرکانسی امواج ، دستگاه طیف نما و استفاده از نرم افزارهای الکترونیکی آشنا می شوید. فصل دوم اختصاص به خطوط انتقال ، انواع آنتن و انتشار امواج دارد. در فصل سوم انواع مدولاسیون و طیف فرکانسی آن آموزش داده می شود. در فصل چهارم فیلتر ها ، در فصل پنجم نوسان سازها و در فصل ششم و هفتم فرستنده ها و گیرنده های رادیویی مورد بحث قرار می گیرد.

در فصل هشتم یک گیرنده رادیویی با آی سی مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرد. فصل نهم به اصول کار تلفن الکترونیکی و تلفن همراه اختصاص دارد. فصل دهم نیز به مخابرات نوین اشاره می کند.

 


پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab