کتاب مبانی نقشه کشی سازه هنرستان به صورت PDF

  • چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴
  • بازدید 2,743 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (55 امتیاز از 13 رای)
    Loading...

mabani naghshe keshi saze 12134 تصویر

دانلود کتاب مبانی نقشه کشی سازه هنرستان به صورت PDF

در این پست کتاب مبانی نقشه کشی سازه به صورت PDF را برای شما عزیزان آماده کردیم امیدواریم سودمند بوده و مورد استفاده قرار گیرد.

کتاب مبانی نقشه کشی سازه متشکل از دو واحد کار شامل مباحثی در مورد شناخت انواع خاک و زمین ، انواع پی های ساختمانی ، آشنایی با ساختمان های اسکلت فلزی و انواع نقشه های سازه ای و چگونگی هر یک از آن بوده و سعی بر این دارد تا هنر جویان را با مقدمات اولیه ی اجرای ساختمان و تهیه ی نقشه های آن آشنا نماید.

به ساده ترین زبان سازه در ساختمان به معنی بر پایی و نگه داری ساختمان است. سازه این عمل را با تحمل بار ساختمان در مقابل نیروی جاذبه انجام می دهد در هر صورت ساختمان از مصالحی تشکیل شده است که باید در برابر نیروهای طبیعی مانند وزن ساختمان،باد، آتش و غیره پایدار باشد هر مصالحی در ساختمان،تحت شرایط مختلف به طور عمده عمل می کند.

ولی با وجود این تمام مصالح ساختمانی کیفیت های مشترکی دارند. تنها نکته مشترک آنها این است که مصالح در مقابل فشار تغییر فرم می دهند. کر چه این تغییر آن قدر کوچک است که فقط با وسایل اندازه گیری معین می شود، اما همیشه وجود دارد.

جهت اطلاع بیشتر و دانلود رایگان کتاب مبانی نقشه کشی سازه به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

شناخت انواع سازه های ساختمانی، اولین گام در کلیه ی مراحل طراحی و اجرای ساختمان است و شناخت رفتارهای سازه ای از مهمترین عوامل موثر در انتخاب صحیح، محاسبه دقیق، طراحی درست و اجرای مطمئن و ایمن ساختمان می باشد.

کلی ترین هدف در کتاب مبانی نقشه کشی سازه شناخت خاک و زمین ، انواع پی ها و آشنا یی با ساختمان اسکلت فلزی و ترسیم انواع نقشه های ستون گذاری ، فنداسیون و جزییات اجرا یی آن می باشد. در کتاب مبانی نقشه کشی سازه به صورت زیبا و ساده تمام مطالب بیان شده تا شما عزیزان بتوانید به نحو مطلوب از آن استفاده کنید و نتیجه بگیرید.

 


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    امیر نعیمی سه شنبه , 4 خرداد

    سلام خیلی ممنون که این کتابها رو به صورت رایگان تو سایتتون قرار میدید .

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab