کتاب متره و برآورد پروژه هنرستان به صورت PDF

metre baravord 11628 تصویر

دانلود کتاب متره و برآورد پروژه هنرستان به صورت PDF

در این پست دانلود کتاب متره و برآورد پروژه هنرستان به صورت PDF را برای علاقمندان به رشته عمران و زیر گروه های مرتبط با عمران آماده کرده ایم که امیدواریم مفید و مورد استفاده این عزیزان قرار گیرد.

امروزه، شاهد پیشرفت های وسیع و همه جانبه در جهان اطراف خود هستیم. این پیشرفت و تکامل، به همان میزان که در تأمین آسایش و برخورداری بشریت مؤثّر است موجب پیچیدگی و تنوّع در مسائل روزمره نیز شده است؛ به نحوی که برای موفقیت در انجام هرکاری، مطالعات همه جانبه و برنامه ریزی دقیق شرط لازم است. اساس هر برنامه ریزی صحیح و اصولی، داشتن اطلاعات کافی و شناخت کامل از موضوع است.

اجرای پروژه های ساختمانی نیز در دنیای امروز از این قاعده مستثنا نیست و موفقیت در اجرای هر پروژه، مطالعات کامل و برنامه ریزی منظم را طلب می کند. مبحث متره و برآورد در بخش ساختمان ابزاری برای تولید اطلاعات و شناخت، به منظور برنامه ریزی و کنترل پروژه محسوب می شود.

یک برآورد دقیق می تواند برای مجریان پروژه های عمرانی راهگشا و راهنمای مطمئنی باشد و اطّلاعات لازم را برای برنامه ریزی اصولی، توزیع و تخصیص بهینهٔ منابع مالی و کنترل و مدیریت پروژه ، در اختیار آن ها بگذارد. با توجه به این امر، اهمیت آموزش و تربیت افرادی که بتوانند در برآورد هزینه پروژه های ساختمانی نقش مؤثّری ایفا نمایند دو چندان می شود.

توضیحات بیشتر و دانلود کتاب متره و برآورد پروژه هنرستان به صورت PDF و مشاهده آنلاین فیلم کوتاهی از محتوای این کتاب در ادامه مطلب.

هدف از تهیه و تنظیم مطالب کتاب متره و برآورد ، آن است که هنرجویان با مفاهیم کلّی و پایه در مورد متره و برآورد، آشنایی پیدا نمایند؛ از ضوابط و مقررات حاکم بر روند تهیهٔ متره و برآورد مطلع گردند؛ اشخاص حقیقی و حقوقی مرتبط با این امر و جایگاه قانونی هریک را بشناسند و در یک کلام، با اصول نظری کار آشنا و به آن مسلط گردند.

شایان ذکر است که آموزش نظری به منظور تربیت نیروی انسانی برای اشتغال در امر مهم برآورد شرط لازم است، ولی کافی نیست و یک مترور صاحب نظر پس از چندین سال کار و تجربه عملی و ممارست، می تواند نقش خود را به خوبی ایفا نماید. در متن این کتاب متره و برآورد سعی شده است با طرح مثال های عملی، فهم مطالب برای هنرجویان تسهیل گردد.

بدیهی است که نباید به این مقدار اکتفا نمود. از این رو، لازم است هنرجویان عزیز دربارهٔ هر مبحث از کتاب با کمک هنرآموزان مربوط و از طریق مطالعه کتب و سایر نشریات مرتبط و اجرای پروژه های عملی کوچک، مهارت و تبحر لازم را کسب نمایند.

توضیحات بیشتر و مطالب ارزشمندن در این باره را با دانلود کتاب متره و برآورد پروژه هنرستان به صورت PDF مطالعه نمائید.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab