دانلود کتاب محاسبات عددی دکتر نیکوکار به صورت PDF

 • سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳
 • بازدید 12,124 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (389 امتیاز از 106 رای)
  Loading...

دانلود کتاب محاسبات عددی دکتر نیکوکار به صورت PDF

دانلود کتاب محاسبات عددی دکتر نیکوکار به صورت PDF به همراه حل مسائل

محاسبات عددی یکی از جالب ترین و پر محتواترین دروس است که در دوره کارشناسی ارائه می شود. به عنوان مثال با مطالعه این درس، قادر به حل معادلاتی می شویم که به طریق کلاسیک قادر به حل آن نبودیم و یا مقادیر انتیگرال ها را محاسبه کنیم که به روش های کلاسیک قادر به تعیین مقادیر آنها نیستیم و …

در این کتاب آموزشی سعی نویسنده بر آن بوده تا مطالب کتاب به زبان ساده بیان شود تا فهم آن آسان باشد. با ارائه مثالهای متنوع که برای هر موضوع در نظر گرفته شده است، درک موضوع آسان و کاربرد آن نیز مشخص گردیده است.

با پیشرفت روز افزون رایانه ‌ها، نیاز به حل مسایل ریاضی به روش عددی هر چه پیش تر احساس شد. در این هنگام کارایی روش ‌هایی که از قبل توسط نیوتون و اولر ارایه شده بود نمایان شد. ریاضی‌کارها و دانش‌ گرهای دیگر نیز در این راه پا گذاشتند و روش ‌هایی کاراتر ارایه دادند. به این ترتیب محاسبات عددی شکل نوین خود را یافت.

هدف محاسبات عددی ، حل مسائل عدد یپیچیده، با استفاده از اعمال ساده حساب به منظور توسعه و ارزیابی روشها برای محاسبه نتایج عددی از اطلاعات معلوم است. روشهای محاسبه، الگوریتم نامیده می شوند. جهت دانلود کتاب محاسبات عددی دکتر نیکوکار به صورت PDF از وب سایت نوآوران گرمی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.


خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  مسعود چهارشنبه , ۲۸ بهمن

  من دانلود کردم ولی فقط صفحه اول بود بقیه سفید بود اگه میشه برام ایمیلش کنید

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیچهارشنبه , ۲۸ بهمن

   فایل مشکلی نداره ایراد حتما از pdf خوان شما است

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  ss سه شنبه , ۱۷ اسفند

  عالی بود

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab