کتاب کارگاه سیم کشی ۲ هنرستان به صورت PDF

kargah sim kashi 2 min 12002 تصویر

دانلود کتاب کارگاه سیم کشی ۲ هنرستان به صورت Pdf

در این پست کتاب کارگاه سیم کشی ۲ به صورت PDF را برای شما عزیزان آماده کردیم امیدواریم سودمند بوده و مورد استفاده تان قرار گیرد.

این کتاب یک درس دو واحدی از رشته های الکتروتکنیک می باشد که در این کتاب سعی شده است با زبانی ساده روش های اصولی و جدید استفاده از انر ژی الکتریکی در ساختمان های مسکونی آموزش داده شود.در این کتاب نحوه حفاظت، شناخت انواع لوله های برق و اتصالات مربوته به آنها، ابزار آلات مورد نیاز لوله کاری و چگونگی کار با آنها، همچنین نقشه کشی و اجرای کار با نقشه توضیح داده شده است.

با مطالعه کتاب کارگاه سیم کشی ۲ و اجرای تمرین های عملی، به راحتی می توان ساختمان های کوچک را لوله کاری و سیم کشی کرد. و هر چه تمرینهای عملی بیشتر تکرار شود بازدهی بیشتر را در بر خواهد داشت به شرط اینکه هنر جو نیز از خود خلاقیت به خرج دهد و بیشتر تلاش کند.

کلی ترین هدف در کتاب کارگاه سیم کشی ۲ آشنا کردن هنر جویان با لوله کاری و سیم کشی ساختمان های مسکونی می باشد.

جهت اطلاع بیشتر و دانلود رایگان کتاب کارگاه سیم کشی ۲ به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

این کتاب از تعدادی سر فصل تشکیل شده که این سر فصل ها عبارتند از :

فصل اول :

شناسایی ابزار آلات

فصل دوم :

شناسایی مواد

فصل سوم :

فواصل استاندارد

فصل چهارم :

طراحی و محاسبه

فصل پنجم :

سیم کشی توکار

فصل ششم :

سیم های اعلام حریق

فصل هفتم :

آنتن و آنتن مرکزی

این کتاب از هفت فصل تشکیل شده که در هر فصل به اختصار در مورد ابزارات و چگونگی کاربرد آنها توضیح داده شده است تا هنر جویان عزیز با مطالعه دقیق این کتاب بتوانن آن را بهتر درک کنند امیدواریم این کتاب مفید وموثمر ثمر واقع کردد.


پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    اسمعیل پنج شنبه , ۶ اردیبهشت

    عالی بود کتاب پر محتوایی هست که باعث افزایش اطلاعات من در مورد سیم کشی شد.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab