لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

درجه حرارت بتن در سنین اولیه با نرم افزار متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (25 امتیاز از 5 رای)
Loading...

matlab beton 14995 2 درجه حرارت بتن در سنین اولیه با نرم افزار متلب

پروژه درجه حرارت بتن در سنین اولیه با متلب

در این پست پروژه درجه حرارت بتن در سنین اولیه با متلب را آماده کرده ایم که یک پروژه بتن مناسب رشته مهندسی عمران می باشد. در ادامه به توضیحاتی در رابطه با بتن پرداخته و فیلم و تصاویر خروجی این پروژه عمران قرار داده شده است.

بتن یکی پرمصرف ترین مصالح ساختمانی شناخته می شود که استفاده از آن همچنان در حال افزایش می باشد. با گسترش روز افزون کار های بتن مورد استفاده قرار می گیرد، اقتصاد و مقاومت و کیفیت آن اهمیت ویژه ای را به خود اختصاص میدهد. در جامدات رابطه معکوس بین تخلخل و مقاومت یک اصل است، برای کاهش تخلخل و ایجاد یک بتن متراکم و همگن برای بتن معمولی از روش های مختلف تراکم استفاده می شود.

با توجه به کمبود نسبی کارگران خبره یا سهل انگاری آنها در کارگاه و بالا بودن هزینه ویبره بتن در زمان بتن ریزی، مخصوصا در منطقه ای که تراکم میلگرد وجود دارد، لرزاندن به صورت صحیح انجام نشده و مشخصات مکانیکی مناسب بتن صورت نمی پذیرد.

در نتیجه ساخت بتنی که نیاز به لرزاندن نباشد، راه حل مناسبی برای این معضل به نظر می رسید و از این رو ساختن چنین بتنی رویایی برای مهندسین بتن می باشد تا قادر به بکار گیری مواد شیمیایی مختلف و همچنین ایجاد تغییرات در مقادیر مصالح طرح اختلاط، به این موضوع مهم برسند.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویر خروجی پروژه درجه حرارت بتن در سنین اولیه با متلب در ادامه مطلب.

بتن خود تراکم یک بتن تازه ابداع شده است که به ویبره کردن و متراکم ساختن آن نیاز نبوده و تحت اثر وزن خود جاری شده و در قالب جای می شود و تراکم کامل خود را بدست می آورد. این موضوع در حضور میلگرد های با تراکم بالا هم امکانپذیر است.

این بتن همگنی مناسبی را نیز داراست و خصوصیات مهندسی و دوام بتن معمولی ویبره شده را دارد که پتانسیلی به منظور ایجاد یک بتن با مقاومت بالا را فراهم می سازد. بتن خودتراکم اغلب با نسبت آب به سیمان پایین ساخته می شود، به این منطور مقاومت اولیه بالای را داراست که از لحاظ قالب بندی و قالب برداری مفید می باشد.

هنگامی که بتنی در برابر درجه حرارت بالا قرار می گیرد، احتمال دارد دچار خردشدگی شود. در اغلب تحقیقات نیز آمده است که آب موجود در بتن، دلیل اصلی این رویداد است. فشار بخار آب در بتن، مخصوصا در بتن های با چگالی بیشتر، خردشدگی را حاصل می شود.

همینطور تنش های حرارتی هم می تواند دلیلی برای خردشدگی بتن باشد. خرد شدگی به عنوان یک شکست ضعیف یا قوی در لایه های قطعات بتنی است که در برابر درجه حرارت های بالا قرار می گیرند و این دما ها به صورت سریع افزایش می یابند.

منبع این توضیحات ارائه شده مقاله ای با عنوان “بررسی تاثیر درجه حرارت بر خواص مکانیکی بتن خودتراکم” می باشد که از لینک زیر می توانید این مقاله را به صورت رایگان دانلود و مطاله نمائید.

دانلود مقاله

تصویر خروجی ۲:

matlab beton 14995 1 درجه حرارت بتن در سنین اولیه با نرم افزار متلب


جزئیات محصول

قیمت


15,000 تـــــومان

کــد محصــول:14995


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

 • کیوان سعادت

  دوشنبه , ۱۷ خرداد

  این پروژتون واسم خیلی جالب اومد هزینش هم خیلی خوبه خسته نباشید .

 • سیاوش جوادی

  دوشنبه , ۵ مهر

  سلام به نظر شما کد نویسی با متلب خوبه یا ns2 و کارایی کدومشون بالاست می تونید در این زمینه کوتاه اشاره کنید خواهشا اگه میشه ؟

 • نوآوران گرمی

  دوشنبه , ۵ مهر

  هر کدام از نرم افزار های MATLAB و NS2 در پروژه های خاصی بهتر جواب میده، یعنی بستگی به نوع پروژه و هدفی که ازش دارید، کاربردشون متفاوت هست. مثلا در شبکه های کامپیوتری در نرم افزار OPNET ماژول های مختلفی به صورت گرافیکی وجود داره که با چند کلیک و پارامتر کار رو خیلی سریع و آسون راه می انداره، اما در متلب و NS باید کارایی اون شبکه رو کلا کد نویسی بکنید و ... حالا متلب هم در نوع خودش مزایایی داره.