دستورالعمل آزمایش های استاتیکی شمع ها به صورت PDF

  • چهارشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۵
  • بازدید 216 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (35 امتیاز از 7 رای)
    Loading...

static shame 15879 دستورالعمل آزمایش های استاتیكی شمع ها به صورت PDF

دانلود کتاب دستورالعمل آزمایش های استاتیکی شمع ها

در این پست دانلود کتاب دستورالعمل آزمایش های استاتیکی شمع ها را آماده کرده ایم که از طرف معاونت آموزش ، تحقیقات و فناوری شورایعالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل کشور در قالب ۵۶ صفحه به صورت فایل PDF تهیه و منتشر شده که سرفصل های زیر را شامل می شود: دستگاه های اعمال بار محوری، دستگاه های اندازه گیری مکان، دستورالعمل های بارگذاری، دستورالعمل های اندازه گیری تغییر مکان های شمع، موارد ایمنی، ارائه گزارش و مراجعه. در ادامه با ما همراه باشید.

مشخص کردن ظرفیت باربری واقعی شمع ها و یا پی های عمیق یکی از موضوعات دشوار برای مهندسین می باشد.

خواص فیزیکی و مکانیکی خاک مثل تنوع ترکیبات مختلف خاک در طبیعت، وجود آب در خاک، استعداد خزش، تنوع شمع ها از لحاظ جنس مصالح، ناهمسانی، ناهمگونی، رفتار پیچیده تنش – کرنش از یکسو، شکل مقاطع، تصب، روش های اجرا و دیگر موارد باعث پیچیدگی اندرکنش المان سازه ای شمع و خاک اطراف آن می شوند.

از این رو، چینش اینگونه شرایط پیچیده، که متغیر های متفاوتی را شامل می شود، با دشواری های بسیاری برخوردار است. همچنین، مشخص نمودن پارامتر های مدل با دقت مورد نیاز هم یک کار سخت می باشد که باعث کاهش دقت در مشخص کردن ظرفیت باربری می شود و در به کارگیری روش های تحلیلی، مشکلاتی را فراهم می سازد.

به منظور نیاز به طراحی بهینه شمع ها، مهندسان و پژوهشگران تصمیم گرفتند تا دیگر روش ها را هم به عنوان مکمل برای تعیین ظرفیت باربری پیشنهاد کنند.

توضیحات بیشتر، دانلود کتاب دستورالعمل آزمایش های استاتیکی شمع ها و مشاهده آنلاین فیلم محتوایی کتاب در ادامه مطلب.

محتوای این کتاب دستورالعمل آزمایش های استاتیکی شمع ها ، بخشی از پروژه مطالعاتی انجام شده در پژوهشکده حمل و نقل است که به روش های استاتیکی و دینامیکی به منظور تعیین ظرفیت باربری شمع ها پرداخته و در کمیته ابنیه شورای عالی فنی امور زیربنایی حمل و نقل، مطرح و بخشی از آن نیز به عنوان دستورالعمل اجرایی تأیید شده است. در کتاب دستورالعمل آزمایش های استاتیکی شمع ها ، انواع آزمایش های بارگذاری استاتیکی و کنترل کیفیت یکپارچگی شمع ها ارائه شده است و همچنین روش انجام آزمایش بارگذاری استاتیکی محوری نیز توضیح داده شده است.

چگونگی ASTM فشاری مطابق با استاندارد اندازه گیری ها، ابزار های مورد نیاز و همچنین کاربرد نتایج آزمایش ها هم در این کتاب دستورالعمل آزمایش های استاتیکی شمع ها آمده است. پیمانکاران و مشاوران ذیربط باید این دستورالعمل های ارائه شده را مورد توجه قرار داده و موارد ذکر شده را رعایت نمایند.

توضیحات بیشتر و کامل تر را با دانلود کتاب دستورالعمل آزمایش های استاتیکی شمع ها مطللعه نمایئد.


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    محمد رضایی شنبه , ۲ مرداد

    سلام خسته نباشید از گذاشتن دانلود این کتاب تو سایت خیلی متشکرم واقعا لطف می کنید .

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab