لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

دیاگرام ورونوی Voronoi Diagram با نرم افزار متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (34 امتیاز از 7 رای)
Loading...

matlab voronoi 14511 4 دیاگرام ورونوی Voronoi Diagram با نرم افزار متلب

پروژه دیاگرام ورونوی با متلب

در این پست پروژه دیاگرام ورونوی با متلب را آماده کرده ایم که در علم ریاضیات یک روش به منظور تقسیم بندی فضا به تعدادی ناحیه است که در آن به هر مجموعه ‌ای از نقاط، یک ناحیه‌ اختصاص می بابد که به این نواحی، سلول‌ های ورونوی گفته می ‌شود.

از پایه ای ترین مسائل در کاربرد های مختلف، روش تشکیل شدن ساختمان داده بر روی مجموع های از نقاط، برای محاسبه نزدیکترین همسایگی می باشد. به منظور حل این مسئله در فضای ۲ بعدی روش های مناسبی هستیند که معروف ترین آنها، تشکیل دیاگرام ورونوی بر روی داده ها می باشد.

دیاگرام ورونوی یا Voronoi Diagram یک ابزار محاسباتی پایه در محاسبات هندسی می باشد، که در کاربرد هایی مانند برنامه ریزی حرکت، یادگیری، بازیابی سطوح و خوشه بندی به کار می رود. توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه دیاگرام ورونوی با متلب در ادامه مطلب.

در نظر بگیرید p مجموعه ای از n نقطه واقع برروی صفحه ی است. ایده کلی اینگونه می باشد که به هر یک از نقطه ها، یک ناحیه اثر به بخضی که مجموع این نواحی برابر با صفحه شود، نسبت داده می شود. اما در ابعاد بزرگتر، مثلا در مدل های استفاده شده در کاربرد های طراحی با استفاده از کامپیوتر که تمامی آنها ۳ بعدی می باشند، بدست آوردن نزدیکترین نقطه (ناحیه) اثر به سادگی میسر نخواهد بود.

با در نظر گرفتن این که عمومی کردن دیاگرام ورونوی به جهت دسته بندی مواردی غیر از نقطه هم کاربرد فراوانی دارد اما در ابعاد بزرگتر، چون محاسبات سنگین می باشد، استفاده از آن مشکل تر و دردسر ساز می شود.

در الگوریتم های تکرارپذیر به جهت اینکه محاسبات دیاگرام ورونوی، در هر یک از مرحله تکرار الگوریتم سنگین می شود، روند حل مسئله نسبت به دیگر الگوریتم های ناحیه بندی بسیار طولانی خواهد بود.

توضیحات ارائه شده از مقاله ای با عنوان “ناحیه بندی مدل هندسی با استفاده از تقریب دیاگرام ورونوی و تشکیل نواحی فازی” که با کلیک در اینجا می توانید آن را به صورت رایگان دانلود و مطالعه نمائید.

تصاویر خروجی پروژه دیاگرام ورونوی با متلب :

تصویر خروجی ۱:

matlab voronoi 14511 3 دیاگرام ورونوی Voronoi Diagram با نرم افزار متلب

تصویر خروجی ۲:

matlab voronoi 14511 2 دیاگرام ورونوی Voronoi Diagram با نرم افزار متلب

تصویر خروجی ۳:

matlab voronoi 14511 1 دیاگرام ورونوی Voronoi Diagram با نرم افزار متلب


جزئیات محصول

قیمت


30,000 تـــــومان

کــد محصــول:14511


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

 • ژیلا

  یکشنبه , ۲ خرداد

  من یه پروژه دارم که باید با متلب کار بشه میشه منو در این مورد راهنمایی کنید ؟

 • نوآوران گرمی

  یکشنبه , ۲ خرداد

  بله مشکلی نیست اگه بلد باشیم حتما کمکتون میکنیم لطفا توضیحات رو برامون ایمیل کنید تا بررسی کنیم.

 • محمد باقر

  شنبه , ۲۹ خرداد

  سلام ببخشید پروژه دیاگرام دلونی با متلب رو هم دارین می خواستم خرید کنم ؟ ممنون