لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

پروژه روشی جدید برای بهبود مسیریابی در شبکه های ad hoc با NS2

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (53 امتیاز از 12 رای)
Loading...

NS2 8883 1 پروژه روشی جدید برای بهبود مسیریابی در شبکه های ad hoc با NS2

پروژه روشی جدید برای بهبود مسیریابی در شبکه های ad hoc با NS2

شبیه سازی مقاله Proposing a new method for routing improvement in wireless ad hoc networks – optional

در چند سال اخیر، تلاش های زیادی برای ارائه یک الگوریتم مسیریابی مطمئن در شبکه‌ های سیار موردی یا ad hoc انجام‌ شده است، اما همچنان کمبود یک الگوریتم کارا احساس می‌ شود، اگرچه پروتکل‌ های مسیریابی فراوان مطرحی برای بهبود دادن کارایی وجود دارد. در این پیاده سازی و مقاله به تجزیه‌ و تحلیل پروتکل مسیریابی AODV پرداخته می شود و سپس روشی برای مسیریابی AODV ارائه می شود تا حد زیادی کارایی این پروتکل را بهبود بخشد و در اخر روش ارائه شده به همراه AODV در شبیه ساز شبکه در یک سناریو با تعداد گره متغییر شبیه سای شده و بر اساس نتایج استخراج شده از شبیه سازی انجام شده پروتکل بهینه معرفی می گردد. نرم افزار استفاده شده در این پروژه NS2 می باشد.

نمودارهای به دست آمده و نتیجه گیری پروژه در ادامه مطلب …

NS2 8883 2 پروژه روشی جدید برای بهبود مسیریابی در شبکه های ad hoc با NS2

(تاخیر انتها به انتها)

NS2 8883 3 پروژه روشی جدید برای بهبود مسیریابی در شبکه های ad hoc با NS2یک عیده

(نرخ تحویل بسته به نسبت تعداد نودها)

NS2 8883 4 پروژه روشی جدید برای بهبود مسیریابی در شبکه های ad hoc با NS2

(توان عملیاتی به نسبت تعداد نود ها)

نتیجه گیری:

در نمودار های ارائه شده، توان عملیاتی، متوسط نرخ تحویل بسته و تاخیر انتها به انتها در یک شبکه سیار موردی با تعداد نود های متغییر نشان داده شد. همانطور که مشاهده می کنید، با افزایش تعداد نودها، تاخیر انتها به انتها کاهش و نرخ تحویل بسته و توان عملیاتی افزایش می یابد. نتایج نشان می­دهند که پروتکل پیشنهادی در همه نمودارها نسبت به پروتکل AODV ، عملکرد بهتری دارد. بر اساس این نتایج می توان نتیجه گرفت که پروتکل پیشنهادی نسبت به پروتکل ذکر شده AODV از کارایی قابل توجهی برخوردار است، زیرا مسیر بهتر را برای ارسال و دریافت داده انتخاب می کند.


جزئیات محصول

قیمت


80,000 تـــــومان

کــد محصــول:8883


توضــیحات:ترجمه مقاله دارد - مقاله اصلی آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید