لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

سمینار طرح و اجرای اتصالات پیچی در سازه های فولادی

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (5 امتیاز از 1 رای)
Loading...

Screw connections 19588 سمینار طرح و اجرای اتصالات پیچی در سازه های فولادی

سمینار طرح و اجرای اتصالات پیچی در سازه های فولادی

این پست مربوط به سمینار طرح و اجرای اتصالات پیچی در سازه های فولادی می باشد که در ۳۸ صفحه به صورت فایل PDF تهیه گردیده است، در ادامه بخشی از مطالب را بیان می کنیم.

توضیح در خصوص اتصالات و قیود:

اتصال محیطی را فراهم می کند که یک نوع انتقال میان تلاشهای مختلف اجزا بر قرار می گردد، خود این اتصال دارای ادواتی می باشد که با فن خاصی به یکدیگر متصل می گردند که که در زیر بیان می شود.

  • جوش
  • پرچ
  • پیچ

انواع پیچ ها:

مکانیزم های اتصالات پیچی:

  • اتصالات اتکایی و اتصالات اصطکاکی

مکانیزم های گسیختگی در اتصالات اتکایی:

  1. گسیختگی یا تسلیم ورق تحت اثر کشش
  2. لهیدگی ورق و لهیدگی بدنه پیچ
  3. پارگی انتهای ورق در اثر برش
  4. برش قالبی

نکاتی چند در خصوص اتصالات پیچی:

در اتصال اصطکاکی ظرفیت مجاز پیچ در بارهای لرزه ای زلزله تشدید یافته و حد اکثر مورد انتظار می تواند معادل با ظرفیت مجاز پیچ در حالت اتصال اتکایی در نظر گرفته شود.

در پیچ ها به طور معمول اگر سطح برش از قسمت رزوه ها عبور کند مقاومت در برابر برش کمتر می باشد و اگر از قسمت رزوه شده عبور نکند تا ۴۰ درصد مقاومت افزایش پیدا می کند این مهم در تعیین تعداد پیچ های اتصالات متحمل بار های لرزه ای بسیار تعیین کننده می باشد.

قضیه حد پایین در مکانیک محیط های پیوسته:

اگر مسیر انتقال باری در یک محیط پیوسته فیزیکی وجود داشته باشد که آن مسیر به لحاظ معیار های شکست ایمن باشد و محدوده مجاز تنش مصالح تشکیل دهنده محیط باشد و همچنین شرح جهان شمول تعادل را ارضا نماید حتما مسیر اتخاذ مسیر ایمن و محافظه کارانه ای خواهد بود و مسیر های حد پایین تر از این مسیر نیز وجود دارد.

دوستان می توانند برای دریافت متن کامل سمینار طرح و اجرای اتصالات پیچی در سازه های فولادی از باکس دانلود اقدام نمایند.


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات :38 صفحه | زبان : فارسی | فرمت : PDF | اندازه فایل: 4.32 مگابایت


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید