سورس بازی دوز به زبان سی شارپ

 • پنجشنبه ۷ آذر ۱۳۹۲
 • بازدید 1,892 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (241 امتیاز از 62 رای)
  Loading...

doozcsharp تصویر

| سورس بازی دوز به زبان سی شارپ |

بازی دوز یکی دیگر از بازی های فکری ایرانی دو نفره می باشد که با یک مقوا و چند مهره در دو رنگ بازی انجام می گیرد. طرحی هندسی با استفاده از چند خط روی مقوا رسم شده و بازیکنان در تلاش است که سه مهره خود را به ردیف در جایگاه‌ ها قرار داده و مانع از ردیف شدن مهره‌ های حریف نیز بشوند. این بازی جذاب را می‌ توان با دو طرح که یکی ساده‌ تر و دیگری پیچیده‌ تر است و فکر بیشتر و هوش نیاز دارد، بازی کرد.

.

در این پست از سایت براتون  سورس بازی دوز به زبان سی شارپ را آماده کردیم. سورس کد بازی دوز بسیار ساده و ران بوده و یادگیری آن نیز آسان است. شاید اگر تا به حال آن را انجام نداده باشید، بازی کردن آن برای شما سخت باشد. نحوه انجام این بازی اینگونه است که پس از اجرای برنامه سیستم پیغامی مبنی براینکه اول چه کسی بازی را شروع کند، در واقع شما می توانید این بازی را با کامپیوتر نیز بازی کنید و مسابقه دهید.

.

پس از انتخاب گزینه ذکر شده صفحه ای سه در سه ضاهر می شود که باید تعداد O ها را طوری در صفحه قرار دهید که آنها در یک سطر یا ستون قرار گیرند یا به صورت قطر اصلی یا فرعی باشد، پس هر کدام سریع تر به این حالت برسد برنده بازی می شود. جهت جلوی گیری از برنده شدن طرف مقابل، باید سعی کنید مهره خود را طوری در صفحه قرار دهید که اجازه ندهید تا سه مهره طرف با یکدیگر قرار گیرند. پس از اینکه برنده بازی مشخص شود، سیستم پیغامی را نشان میدهد که آیا می خواهید دوباره بازی رو شروع کنید یا خیر.


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab