سورس پنهان سازی اطلاعات در تصاویر به روش استگانوگرافی به همراه داکیومنت

 • یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۲
 • بازدید 3,281 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (438 امتیاز از 119 رای)
  Loading...

steganography تصویر

سورس پنهان سازی اطلاعات در تصاویر به روش استگانوگرافی به زبان سی شارپ

در این پست شما می توانید سورس پنهان سازی اطلاعات در تصاویر به روش استگانوگرافی را به همراه داکیومنت که برای پایان نامه ارشد رشته کامپیوتر طراحی شده است را از ما دریافت کنید.

چکیده:
علم پنهان سازی اطلاعات، هنر جاسازی داده ها در فایل های صوتی، تصویری، فیلم، یا متن به نحوی است که بتواند نیازهای امنیتی فوق را به شکل آشکار یا پنهان برآورده کند.

استگانوگرافی یکی از شاخه های علم پنهان سازی اطلاعات است که بدنبال رسیدن به یک سطح امنیتی مطلوب در تبادل اطلاعات محرمانه تجاری و نظامی می باشد به نحوی که تبادل فایل های حامل اطلاعات محرمانه، برای دیگران محسوس و مشخص نباشد.

این روشها می تواند به عنوان مکمل روشهای رمزنگاری در مبادله اطلاعات محرمانه استفاده شود. از چالش های مهم پنهان سازی اطلاعات در تصاویر حجم اطلاعات قابل ذخیره، مقاوم در برابر تغییرات و عدم تشخیص اطلاعات مخفی شده می باشد.

توضیحات بیشتر در ادامه مطلب …

در این پایان نامه چند روش پنهان سازی اطلاعات در تصاویر خاکستری بررسی شده و در نهایت الگوریتم پیشنهادی برای بهبود یکی از این روشها از نظر عدم تشخیص اطلاعات مخفی شده و حجم اطلاعات قابل ذخیره ارائه شده است.

الگوریتم پیشنهادی با استفاده از فشرده سازی و رمزگذاری اطلاعات بوسیله کلید عمومی عمل پنهان سازی را انجام می دهد که نتایج حاصل از این الگوریتم کارا بودن آن را نسبت به الگوریتم قبلی را نشان می دهد.

کلید واژه : استگانوگرافی، پنهان سازی اطلاعات، فشرده سازی، رمزگذاری با کلید عمومی.


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab