سورس کد بازی نقطه خور (Pacman) به زبان پایتون

 • جمعه ۱۸ تیر ۱۴۰۰
 • بازدید 4 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (5 امتیاز از 1 رای)
  Loading...

pacman game python 23636 تصویر

سورس کد بازی نقطه خور (Pacman) به زبان Python

در این بخش دانلود رایگان پروژه بازی نقطه خور (Pacman) به زبان Python آماده کرده ایم که در ادامه توضیحاتی از معرفی بازی ارائه شده و لینک دانلود رایگان به همراه فیلم نحوه اجرا قرار داده شده است.

معرفی بازی پک من (PacMan)

بازی نقطه خور یا پک من (PacMan) یک بازی سرگرم کننده و مهیج به سبک ارکید می باشد که در آن کاربر با محیطی دو بعدی و کاملا کارتونی مواجه است. کاراکتری که کاربر آن را کنترل می کند یک توپ زرد رنگ می باشد که دهانش باز و بسته می شود و مشخص است که منتظر خوردن اشیا و متعلقات رو به رویش می باشد. در مراحل اصلی بازی پک من ، شخصیت اصلی بازی در مسیری پر پیچ و خم و شبیه به یک هزار راه قرار داده می شود و وظیفه شما به عنوان کنترل کننده این است که با هدایت دقیق دایره زرد رنگ بازی تمام جوایز، سکه ها و نقاطی که در مسیر های مختلف وجود دارند را بخورید. باید توجه داشته باشید که در حین انجام بازی دشمنان شبیه به هشت پایی که در مسیر قرار دارند با شما برخورد نکنند، چرا که پک من (دایره زرد رنگ) نمی تواند هشت پاها را بخورد و با برخورد به آنها شما بازنده خواهید شد. در بازی PacMan هشت پاها با هدف شکست دادن شما حرکت می کنند و این مسئله باعث افزایش جذابیت بازی و همینطور سخت تر شدن آن می گردد. الگوی حرکتی هشت پاها مشخص نبوده و به صورت رندوم حرکت می کنند، بنابراین پیش بینی مسیری که قصد حرکت در آن سمت را دارید ساده نخواهد بود و این موضوع می تواند برای شما دردسر ساز شود.


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab