لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM با آپنت

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (84 امتیاز از 18 رای)
Loading...

opnet delay atm 13636 1 شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM با آپنت

شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM با آپنت

شبیه سازی مقاله Analysis of Delay Variation in ATM Network

در این پست پروژه شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM با آپنت را با عنوان مقاله Analysis of Delay Variation in ATM Network آماده کرده ایم که در ادامه می توانید فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه شبیه سازی را مشاهده و مقاله آن را نیز به صورت رایگان دانلود نمائید. ابتدا به توضیحاتی در رابطه با شبکه ATM پرداخته و سپس به سراغ نتایج شبیه سازی خواهیم رفت.

Asynchronous Transfer Mode – ATM یا حالت انتقال ناهمزمان ، یک فناوری با قابلیت انتقال بلادرنگ برای ارائه خدمات مجتمع شبکه های دیجیتالی (ISDN) می باشد. ATM طراحی شده است تا مسئولیت رسیدگی به انواع مختلف ترافیک ارتباطات (صدا، صوت، تصویر و داده ها) را به روش یکپارچه فراهم نماید. ارائه خدمات مختلف با کیفیت بالا در این شبکه بسیار مهم است.

توضیحات بیشتر، و فیلم و تصاویر از خروجی پروژه شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM با آپنت در ادامه مطلب.

ATM یا همان حالت انتقال ناهمزمان، یک استاندارد برای شبکه‌ هایی با سرعت بالای می باشد که یک قالب به منظور ایجاد شبکه ‌های پرسرعت به کمک پروتکل ‌های مخابراتی سریع و متنوع به عنوان پروتکل لایه فیزیکی فراهم می نماید. قالب فوق، انعطاف ‌پذیر و قدرتمند بوده و قادر به ارایه سرویس ‌های مختلف از لحاظ کیفیت سرویس (QOS) را داراست. همچنین قالب برمبنای ارسال اطلاعات به صورت سلول ‌های بسیار کوچک اطلاعاتی بر روی مسیرهای داده‌ از قبل ایجاد شده می ‌باشد.

در پروژه شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM از نرم افزار OPNET استفاده شده است زیرا یک سیستم مهندسی جامع و قدرتمند به جهت شبیه سازی و بهینه سازی ابزارهای شبکه می باشد که می تواند در مدل سیستم های ارتباطی و پیش بینی عملکرد شبکه ها ما را از جهت های مختلف یاری نماید. این نرم افزار قادر به شبیه سازی شبکه های ارتباطی بزرگ با پروتکل های گسترده است.

تصاویر خروجی پروژه شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM با آپنت :

تصویر خروجی ۱:

opnet delay atm 13636 2 شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM با آپنت

تصویر خروجی ۲:

opnet delay atm 13636 3 شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM با آپنت

تصویر خروجی ۳:

opnet delay atm 13636 4 شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM با آپنت

تصویر خروجی ۴:

opnet delay atm 13636 5 شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM با آپنت

تصویر خروجی ۵:

opnet delay atm 13636 6 شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM با آپنت

تصویر خروجی ۶:

opnet delay atm 13636 7 شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM با آپنت

تصویر خروجی ۷:

opnet delay atm 13636 8 شبیه سازی ارزیابی تاخیر در شبکه ATM با آپنت


جزئیات محصول

قیمت


60,000 تـــــومان

کــد محصــول:13636


توضــیحات:فیلم آموزشی مرحله به مرحله دارد - مقاله اصلی آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

 • مهدوی

  جمعه , ۹ بهمن

  سایت بسیار زیبا و پر محتوایی دارید ادامه بدید حتما موفق میشید از مدیریت سایت هم تشکر میکنم بخاطر مطالب داغ خوشحالیم که با گروه شما آشناشدیم

 • صغری پور قاسمی

  چهارشنبه , ۱۴ مهر

  سلام یه پروژه دارم مربوط به شبکه ها میشه و از نرم افزار آپنت استفاده شده نیاز به ویرایش داره شما ویرایش هم انجام میدید ؟

 • نوآوران گرمی

  جمعه , ۱۶ مهر

  ارسال کنید تا بررسی شود.