نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
09194751295 - 09365442247
NoavaranGermi@gmail.com
https://t.me/noavarangermi
https://t.me/noavarangermi_ir

شبیه سازی اورژانس بیمارستان با نرم افزار ارنا به همراه داکیومنت

arena emergency hospital 20683 1 شبیه سازی اورژانس بیمارستان با نرم افزار ارنا به همراه داکیومنت

پروژه شبیه سازی اورژانس بیمارستان با Arena

پروژه شبیه سازی اورژانس بیمارستان را با نرم افزار Arena همراه با داکیومنت در این پست آماده کردیم که در ادامه به شرح صورت مسئله پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی این پروژه مهندسی صنایع قرار داده شده است. در داکیومنت پروژه نیز صورت مسئله به صورت کامل توضیح داده شده و ماژوال های بکار رفته نیز بیان شده و خروجی ها نیز قرار داده شده است.

شرح مسئله پروژه شبیه سازی اورژانس بیمارستان :

در یک مرکز اورژانس بیمارستان، افراد با توجه با داده های موجود در جدول قرار گرفته شده در داکیومنت، وارد بیمارستان می شوند. در ابتدا با در نظر گرفتن وضعیت بیماران، آنها به بخشی که نیاز است تا مراجع کنند هدایت می شوند که تشخیص این موضوع از سوی یک دستیار اورژانس صورت می گیرد که بالاتر زمان این کار ۳۰ ثانیه می باشد.

بیمارانی که بد حال هستند به بخش احیا هدایت می شوند که ظرفیت این قسمت ۸ نفر است که در آن ۲ دستیار، ۲ پزشک و ۲ پرستار مشغول به کار می باشند که جهت رسیدگی به هر یک از بیمار ها به ۱ دستیار یا پزشک و پرستار نیاز می باشد. بیمارانی که وضیعت پایداری دارند از سوی یکی از دو دستیار اورژانس معاینه اولیه می شوند و با در نظر گرفتن گفته های بیمار از وضیعت خود و معاینات پزشکی به یکی از قسمت های خدمات درمانی، جراحی، شکسته بندی و یا آزمایشگاه هدایت می شوند. قسمت خدمات درمانی ۳ اتاق ۴ تخته دارد و زمان خدمتدهی در این قسمت با توزیع نرمال و با میانگین ۹۰ دقیقه و انحراف معیار ۳۰ دقیقه می باشد.

در صورتی که افراد در صف مرکز اورژانس بیشتر از ۸ نفر را مشاهده کنند، محل را ترک می کنند، در غیر اینصورت بعد از رفع مشکل و دریافت دارو مرکز اورژانس را ترک می کنند. یک پزشک دارو ساز و یک کارمند در دارو خانه مشغول هستند و بیماران نیز ترجیح می دهند که دارو های خود را از داروخانه خود بیمارستان تهیه نمائید. توزیع زمانی آماده سازی نسخه در دارو خانه میانگین سه دقیقه دارد و انحراف استاندارد نیز دو دقیقه است. اطلاعات مربوط به توزیع زمانی دیگر بخش ها در جدول موجود در داکیومنت ارائه شده است.

دو دستیار و دو پزشک در قسمت خدمات درمانی مشعول بکار می باشند که هر یک می توانند به هر کدام از بیماران خدمات ارائه بدهند. در بخش آزمایشگاه، یک پزشک مشغول است، در اتاق جراحی یک میز بخیه، یک دستیار، یک پزشک و یک پرستار حضور دارند. اتاق رسیدگی به بیماران شکستگی و کچ گیری، دو تخت و دو میز کار دارد و یک پزشک و یک دستیار اورژانس آنجا حضور دارند که برای هر بیمار به یکی از آن دو نیاز می باشد. مطالعات انجام شده نشان می دهد که ۱۰ درصد از بیماران به خدمات بخش احیا نیاز دارند و از بقیه بیماران ۳۴ درصد به خدمات اتاق جراحی و ۲۲ درصد به خدمات شکسته بندی و گچ گیری و همچنین ۹ درصد به خدمات آزمایشگاه نیاز داشته و ۳۵ درصد نیز به خدمات درمانی و دارو خانه مراجعه می کنند.

تصاویر خروجی پروژه شبیه سازی اورژانس بیمارستان با ارنا :

تصویر خروجی ۲:

arena emergency hospital 20683 2 شبیه سازی اورژانس بیمارستان با نرم افزار ارنا به همراه داکیومنت

تصویر خروجی ۳:

arena emergency hospital 20683 3 شبیه سازی اورژانس بیمارستان با نرم افزار ارنا به همراه داکیومنت

تصویر خروجی ۴:

arena emergency hospital 20683 4 شبیه سازی اورژانس بیمارستان با نرم افزار ارنا به همراه داکیومنت

تصویر خروجی ۵:

arena emergency hospital 20683 5 شبیه سازی اورژانس بیمارستان با نرم افزار ارنا به همراه داکیومنت

تصویر خروجی ۶:

arena emergency hospital 20683 6 شبیه سازی اورژانس بیمارستان با نرم افزار ارنا به همراه داکیومنت

تصویر خروجی ۷:

arena emergency hospital 20683 7 شبیه سازی اورژانس بیمارستان با نرم افزار ارنا به همراه داکیومنت

تصویر خروجی ۸:

arena emergency hospital 20683 8 شبیه سازی اورژانس بیمارستان با نرم افزار ارنا به همراه داکیومنت


مشاهده ویدئو در این باره

جزئیات محصول

قیمت


۲۴,۰۰۰ تـــــومان

کــد محصــول:20683


توضــیحات:دارای داکیومنت 28 صفحه ای است


لینک دانلود:

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  ×

  توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

  ×

  توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab