نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
09194751295 - 09365442247
NoavaranGermi@gmail.com
https://t.me/noavarangermi
https://t.me/noavarangermi_ir

شبیه سازی حمله DDOS در شبکه LAN با OPNET

  • پنج شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
  • بازدید 1,009 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (197 امتیاز از 45 رای)
    Loading...

opnet 10275 lan ddos 1 شبیه سازی حمله DDOS در شبکه LAN با OPNET

شبیه سازی حمله DDOS در شبکه LAN با OPNET

در این پست پروژه شبیه سازی حمله DDOS در شبکه LAN با OPNET را به همراه فیلم آموزشی مرحله به مرحله فارسی برای شما کاربران گرامی آماده کرده ایم. در این پروژه نوع کابل ۱۰۰BaseT و پهنای باند آن ۱۰۰ Mbps می باشد. همچنین شبکه ما در اینجا مبتنی بر IP است که تمامی روتر های موجود در سناریو IP-Base می باشند. در این پروژه دو سناریو داریم که در سناریو اول یک شبکه بدون نود حمله کننده DDOS و در سناریو دوم نود حمله کننده DDOS را داریم که باعث کاهش کارایی شبکه می شود.

در حمله DDOS مهاجم با ارسال بسته هایی شبیه به بسته های نرمال سعی در سیلابی کردن ترافیک ماشین هدف دارند. در نتیجه سیستم های تشخیص حمله همه منظوره موفقیت چندانی در تشخیص حملات DDOS ندارد. تولید حملات از کاراندازی سرویس سیلابی ، روی ماشین های قدرتمند امروزی، توسط یک ماشین امکان پذیر نیست. همچنین پی گیری حمله ای که از چند مبدأ متقاوت صورت گرفته باشد، به مراتب مشکل تر از حمله ایست که فقط از یک مبدأ صورت گرفته باشد. در نتیجه مهاجمان می توانند با به خدمت گرفتن صدها و شاید هزاران ماشین مختلف، و تولید حملات از کار اندازی سرویس توسط آنان یک حمله از کار اندازی سرویس توزیع شده (DDOS) را تشکیل دهند و توسط آن هر ماشین قدرتمندی را از کار بیندازند.

توضیحات بیشتر در رابطه با حمله DDOS و تصاویر و فیلم خروجی شبیه سازی حمله DDOS در شبکه LAN را در ادامه مطلب، مطالعه و مشاهده نمایئد.

یک حمله DDOS شامل جرء اصلی است: ۱- فرمانده یا همان مهاجم اصلی ۲- ماشین های میزبان ۳- ماشین قربانی . در مرحله اول حمله، مهاجم اصلی با پیدا نمودن میزبان هایی برای شرکت در حمله، نرم افزار کوچکی برای ارتباط با آنان در آینده، روی آنان نصب می کند. مرحله اصلی حمله، با صدور دستور از طرف فرمانده به سوی میزبان ها، توسط آنان صورت می پذیرد. هر یک از میزبان ها با دریافت این دستور، بسته به نوع دستور، حملات از کاراندازی سرویس سیلابی معرفی شده توسط فرمانده را به سمت ماشین قربانی آغاز می کنند. و به این ترتیب قربانی یک حمله دی داس یا DDOS با سیلی از بسته های ارسالی از نقاط مختلف روبرو می شود، بطوری که نمی تواند بسته های معمول و نرمال را از بسته های مربوط به حمله DDOS تمییز دهد. بدین ترتیب درخواست های کاربران شبکه ماشین قربانی در طول حمله منع می شود.

مدیران شبکه یا سیستم ها، با تشخیص به موقع حملات از کاراندازی سرویس، می توانند برای جلوگیری از منع بیشتر سرویس های کاربران، و یا کشف مهاجمان اقداماتی را انجام دهند. از آنجایی که در تولید حملات DDOS از بسته هایی با ماهیت نرمال استفاده می شود، روش های تشخیص حمله عمومی که بر اساس الگوی بسته ها و یا اتصالات کار می کنند، نمی توانند کارایی چندانی در تشخیص حمله DDOS داشته باشند.

تصویر خروجی ۱:

opnet 10275 lan ddos 2 شبیه سازی حمله DDOS در شبکه LAN با OPNET

تصویر خروجی ۲:

opnet 10275 lan ddos 3 شبیه سازی حمله DDOS در شبکه LAN با OPNET

تصویر خروجی ۳:

opnet 10275 lan ddos 4 شبیه سازی حمله DDOS در شبکه LAN با OPNET

تصویر خروجی ۴:

opnet 10275 lan ddos 5 شبیه سازی حمله DDOS در شبکه LAN با OPNET

تصویر خروجی ۵:

opnet 10275 lan ddos 6 شبیه سازی حمله DDOS در شبکه LAN با OPNET


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده ویدئو در این باره

جزئیات محصول

قیمت


۶۶,۰۰۰ تـــــومان

کــد محصــول:10275


توضــیحات:فیلم آموزشی مرحله به مرحله فارسی دارد


لینک دانلود:

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    شراره پورقاسمی پنج شنبه , ۳۱ تیر

    سلام دراین پروژه به جای شبکه LAN میشه از شبکه WAN هم استفاده کرد .

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab