شبیه سازی حمله DOS در شبکه یک شرکت با آپنت به همراه گزارش کار

 • سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵
 • بازدید 839 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (107 امتیاز از 22 رای)
  Loading...

opnet dos 18136 1 تصویر

پروژه شبیه سازی حمله DOS در شبکه شرکت با OPNET

پروژه امنیت در شبکه های کامپیوتری را در این پست با عنوان شبیه سازی حمله DOS در شبکه یک شرکت با نرم افزار OPNET آماده کردیم که دارای گزارش نیز می باشد. در ادامه به معرفی این پروژه و حمله DOS پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی آن قرار داده شده است.

معرفی پروژه شبیه سازی حمله DOS در شبکه یک شرکت:

در این پروژه قصد داریم تا امنیت شبکه یک شرکت را مورد ارزیابی قرار دهیم. شرکت مورد نظر ما دارای شبکه ای با سه سرور با نام های Hamburg Server, Rustok Server, Berlin Server است. بر روی این سرور ها یک یا چند برنامه کاربردی در حال اجرا می باشند. یک حمله انکار خدمات (Denial of Service – DOS) غیر عمدی بر روی این شبکه و سرور Hamburg ترتیب داده شده و نتایج ارزیابی می شوند.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه شبیه سازی حمله DOS در شبکه یک شرکت در ادامه مطلب.

حمله عدم پذیرش یا انکار خدمات (DOS):

عدم پذیرش خدمات یک دسته تهاجم عمومی (DOS) است که در آن، دسترسی کاربران به برنامه های شبکه یا داده های نظر امکان پذیر نمی باشد. شرایط حمله داس را می توان از طریق تکنیک های بسیاری ایجاد نمود. به طور مثال، متداول ترین تکنیک که در فضا های پایگاه داده ها استفاده می شود، پر بار کردن منابع سرویس دهنده می باشد.

مثلا حافظه و CPU از طریق پرشدن شبکه با پرش های پایگاه داده ها که نهایتا باعث می شود سرویس دهنده (server) متوقف گردد. در پروژه حاضر شاهد این امر خواهیم بود که در سروری که بر روی آن حمله DOS اعمال شده است، میزیان بار افزایش می یابد).

انگیزه های پنهان در حملات DOS:

انگیزه های پنهان در حملات داس (DOS) اغلب به طرح های نادرست اخاذی مرتبط است که طی آن یک مهاجم دور بطور مکرر سرویس دهندگان را متوقف می سازد تا اینکه قربانی درخواست های مهاجمان را پاسخ دهد. منبع هر چه باشد، dos نشانگر یک تهدید برای بسیاری از سازمان می باشد.

تصاویری از خروجی شبیه سازی حمله DOS در شبکه یک شرکت با OPNET:

تصویر خروجی ۱:

opnet dos 18136 2 تصویر

تصویر خروجی ۲:

opnet dos 18136 3 تصویر

تصویر خروجی ۳:

opnet dos 18136 4 تصویر

تصویر خروجی ۴:

opnet dos 18136 5 تصویر

تصویر خروجی ۵:

opnet dos 18136 6 تصویر

تصویر خروجی ۶:

opnet dos 18136 7 تصویر

تصویر خروجی ۷:

opnet dos 18136 8 تصویر

تصویر خروجی ۸:

opnet dos 18136 9 تصویر


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab