لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

شبیه سازی خط انتقال هیدرولیک آب با سیمولینک متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (29 امتیاز از 6 رای)
Loading...

matlab enteghal ab 15014 1 شبیه سازی خط انتقال هیدرولیک آب با سیمولینک متلب

پروژه شبیه سازی خط انتقال هیدرولیک آب با متلب

در این پست پروژه شبیه سازی خط انتقال هیدرولیک آب را با سیمولینک متلب آماده کرده ایم که بر اساس مدل پارامتر فشرده می باشد. درادامه به توضیحاتی در رابطه با انتقال آب پرداخته و فیلم خروجی این پروژه عمران – آب و فاضلاب قرار داده شده است.

در دنیای امروز تامین و مدریت آب مصرفی شهر ها از چالش های های بزگ به شمار می رود. در کشور های با میانگین بازندگی کم مانند ایران، اهمیت این مسئله دو چندان می شود. سیستم های انتقال آب، یکی از پر هزینه ترین زیر ساختار های شهری محسوب می شود زیرا به سرمایه گذاری بالایی جهت ساخت و نگهداری نیاز دارند.

از این رو تحقیقات مربوط به طراحی بهینه شبکه های توزیع آب با امید صرفه جویی اساسی در هزینه، مد نظر مهندسین است. طراحی بهینه شبکه های توزیع آب شامل شناسایی شبکه لوله با کمترین هزینه می باشد که قارد به تامین تقاضای مورد نیاز و فشار برای هر یک از گره های عرضه می باشد.

در دهه های گذشته کار های بسیاری در ارتباط با بهینه سازی سیستم های آبرسانی و تاسیسات وابسته به آنها انجام شده است. به دلیل توانمنید بالای روش های جستجوی تصادفی مبنی بر هوش مصنوعی در حال مسائل پیچیده بهینه سازی این روش ها به ابزار های اصلی تحقیق مبدل شده اند و در سال های اخیر مورد استفاده زیادی از آنها مشاهده می گردد.

توضیحات بیشتر و فیلم خروجی پروژه شبیه سازی خط انتقال هیدرولیک آب با متلب در ادامه مطلب.

در الگوریتم های بهینه سازی، پارامتر های مهم عبارتند از تعداد جمعیت، تعداد تکرار، نسبت یا درصد تولید مثل و جهش و … در فرآیند بهینه سازی باید در ابتدا میزان این پارامتر ها مشخص شوند. در سال های گذشته برای تعیین پارامتر های مذکور از روش سعی و خطا استفاده می شد و کما کان این روش در برخی از الگوریتم های، مرسوم می باشد. اما ژانگ و همکاران (۲۰۱۳) با یک تغییر در کروموزوم ها و کد گذاری مقدار اولیه ضریب جهش و تولید مثل، مقدار بهینه این دو پارامتر را همراه با فرآیند بهبود، جستجو کرده و به این نتیجه رسیدند که در تعیین پارامتر های مذکور بجای سعی و خطا می توان از خود عملکرد جستجوی تصادفی بهره برد.

در بین الگوریتم ها، تکامل تفضیلی (یا DE) روش نسبتا جدیدی است که اخیرا برای بهینه سازی طراحی سیستم های انتقال آب مورد استفاده قرار گرفته است. پارامتر های متعددی باید در هنگام استفاده از ED تعیین شوند، از جمله اندازه جمعیت، ضریب وزنی جهشی، میزان تولید مثل و راهکار جهش ویژه.

توضیحات ارائه شده از مقاله با عنوان “بهینه سازی چند هدفه شبکه های توزیع آب استفاده از الگوریتم تکاملی تفاضل خود تطبیق” می باشد که از لینک زیر می تونید صورت رایگان دانلود و مطالعه نمایئد.

دانلود مقاله

تصویر خورجی ۲:

matlab enteghal ab 15014 2 شبیه سازی خط انتقال هیدرولیک آب با سیمولینک متلب


جزئیات محصول

قیمت


25,000 تـــــومان

کــد محصــول:15014


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

 • زهرا رضایی

  دوشنبه , ۱۷ خرداد

  سلام می خواستم یه پروژه سفارش بدم وقت دارید ؟ دوستان سایت شما رو معرفی کردن

 • سجاد برزگر

  دوشنبه , ۱۷ خرداد

  سلام من این پروژرو می خوام بخرم لطفا میشه بگید با چه نسخه ای اجرا میشه نسخه سیستم من 2016 ؟

 • نوآوران گرمی

  سه شنبه , ۱۸ خرداد

  دوست عزیز شبیه سازی خط انتقال هیدرولیک آب رو با نسخه 2013a متلب تست شده و به خوبی کار میکنه

 • نوآوران گرمی

  سه شنبه , ۱۸ خرداد

  بله مشکلی نیست لطفا با ایمیل یا گفتگوی آنلاین در ارتباط باشید