شبیه سازی خط تولید بسته آجیل با ارنا به همراه گزارش کار

 • دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵
 • بازدید 1,204 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (79 امتیاز از 16 رای)
  Loading...

arena agil 15952 1 تصویر

پروژه شبیه سازی خط تولید بسته آجیل با Arena

در این پست پروژه شبیه سازی خط تولید بسته آجیل با نرم افزار Arena را به همراه گزارش کار آماده کرده ایم که در آن تصاویر گرافیکی جالبی از دستگاه ها به کار رفته است. در فیلمی که از ادامه به صورت آنلاین قابل مشاهده است، می تونید تصاویر شکل کامی از این دستگاه ها را مشاهده نمایئد. هدف ما در این پروژه تولید یک بسته آجیل می باشد که دارای دو محصول پسته و مغز پسته است. این پروژه شبیه سازی خط تولید بسته آجیل برای مدت زمان ۱۲ روز انجام می گیرد و مدت زمان کاری برای ساعت ۷ تا ۱۱ و ۱۹ تا ۲۳ در نظر گرفته شده است.

در این پروژه پروژه شبیه سازی خط تولید بسته آجیل ابتدا مواد خام وارد سیستم می شوند که در این جا ورودی ها برابر ۱۰۰۰۰ در نظر گرفته شده است و سپس به قسمت پاک سازی وارد می شوند که در این جا توسط دستگاه بوجاری این کار انجام می گیرد و پس از پاک سازی ۸۰ درصد از مواد خام پاک و به مرحله بعدی که بازبینی می باشد فرستاده می شوند. در این بخش نیز بازبینی مجدد انجام می گیرد و در صورت داشنتن مشکل در یک صف برای تصحیح قرار گرفته و پس از آن که اصلاحات روی آن انجام گرفت به مرحله بعد که تولید باشد فرستاده می شود. مدت زمان برای بازبینی و بررسی محصول ۱۵ دقیقه می باشد.

توضیحات بیشتر و تصاویری از خروجی پروژه شبیه سازی خط تولید بسته آجیل با Arena در ادامه مطلب.

مواد جهت انتقال به مرحله بعد روی یک ریل قرار داده می شوند که توسط یک Segment این کار انجام می گیرد و پس از آن که به بخش مورد نظر رسید، توسط یک Distance ایستگاه بعدی که ابتدای مرحله بعد یعنی تولید باشد وارد می شود. در این قسمت دو مرحله وجود دارد که در دو Station جداگانه مواد وارد می شوند، پس از ورود موارد ابتدا درون یک قیف ریخته شده و شسته می شوند و سپس سرخ می شوند که این مدت زمان ۲۰ دقیقه به طول می انجامد و سپس درون ماشین سوخت گیری می گیرد، قرار می گیرد تا روغن آن توسط منبع تعیین شده گرفته شود (مدت زمان سوخت گیری در این بخش ۱۵ دقیقه تعیین شده است). پس از روغن گیری مواد به مرحله بعد وارد می شوند.

در این مرحله به آن ها ادویه زده می شود و ۲۰ دقیقه زمان صرف می کند که توسط منبع مورد نظر خود تعیین گردیده است. تمامی مراحل بخش تولید برای هر دو قسمت مغز پسته ها و پسته ها انجام می گیرد. پس از انجام عملیلت های بالا موارد درون یک بونکر بزرگ ریخته شده و به وسیله یک بالا بر به مرحله بعدی که بسته بندی باشد فرستاده می شود که این عملیات توسط یک Distance انتقال داده می شود. در این مرحله به مواد بسته بندی شده و به دور آن ها سلفون گشیده می شود که توسط منبع مورد نظر برای آن تعیین گردیده است که مدت آن ۱۵ دقیقه می باشد. سپس مواد به قسمت کارتون زنی وارد می شوند که توسط منبع مورد نظر خود کارتون زده می شوند و این مدت زمان برای این کار ۲۰ دقیقه در نظر گرفته شده است.

پس از این مرحله مواد به قسمت برچسب زنی وارد می شوند و توسط منبع مورد نظر بر چسب روی مواد زده می شود که مدت زمان ۱۵ دقیقه برای منبع این کار در نظر گرفته شده است. پس از این که روی بسته ها برچسب زده شد آماده شده و توسط منبع مورد نظر خود به قست انبار می روند که مدت زمان ۲۰ دقیقه نیز برای این کار در نظر گرفته شده است. مدت زمان برای بسته بندی به طور میانگین ۰٫۹۵۸۷ می باشد. تصاویر خروجی در ادامه مشاهده نمائید.

برخی تصاویر از خروجی پروژه شبیه سازی خط تولید بسته آجیل :

تصویر خروجی ۱:

arena agil 15952 2 1 تصویر

تصویر خروجی ۲:

arena agil 15952 3 تصویر

تصویر خروجی ۳:

arena agil 15952 4 تصویر

تصویر خروجی ۴:

arena agil 15952 5 تصویر

تصویر خروجی ۵:

arena agil 15952 6 تصویر

تصویر خروجی ۶:

arena agil 15952 7 تصویر

تصویر خروجی ۷:

arena agil 15952 8 تصویر

تصویر خروجی ۸:

arena agil 15952 9 تصویر

تصویر خروجی ۹:

arena agil 15952 10 تصویر


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  فاطمه سخاوت پنجشنبه , 31 تیر

  سلام خیلی پروژه خوبی بود پروژه دیگه ای هم دارید مشابه این پروژه باشه من تو انجام پروژم بهش نیاز داشتم .

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیپنجشنبه , 31 تیر

   بله برای شبیه سازی با ارنا پروژه های آماده زیادی داریم از منوی بالای بخش دسته بندی لیست پروژه های آماده با ارنا رو مشاهده کنید.

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  عارف دوشنبه , 29 شهریور

  سلام پروژه دیگه ای هم با این مشخصات دارید برام معرفی کنید برای خرید می خواستم ممنون ؟

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیدوشنبه , 29 شهریور

   بله پروژه دیگه شبیه سازی خط تولید در این آدرس زیر وجود داره: https://www.noavarangermi.ir/%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d9%87-%d8%b4%d8%a8%db%8c%d9%87-%d8%b3%d8%a7%d8%b2%db%8c-%d8%ae%d8%b7-%d8%aa%d9%88%d9%84%db%8c%d8%af-%d8%a8%d8%a7-%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1-arena/

 3. تصویر آواتار کاربر 0
  علی ندایی یکشنبه , 16 آبان

  سلام قیمت های پروژهاتون خوبه تو سایت های دیگه قیمت ها خیلی بالا ست من که دیگه کلا از سایت شما خرید می کنم .

 4. تصویر آواتار کاربر 7
  رسول سیفی زاده شنبه , 18 دی

  سلام می خواستم بدونم اگه بعد خرید تو خروجی دچار مشکل شدم می تونم ازتون کمک بگیرم چون زیاد تو این زمینه اطلاعی ندارم ممنون میشم شرمنده.

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیشنبه , 18 دی

   بله اگه برای اجرا مشکلی داشتید پشتیبانی میکنیم.

 5. تصویر آواتار کاربر 0
  صمانه شکری جمعه , 15 بهمن

  سلام سفارش پروژه داشتم یه پروژه ارنا با یه عنوان جدید می خوام که تو سایت نباشه از نظر شما قابل انجام هست یا نه ؟

 6. تصویر آواتار کاربر 0
  انوش جوادی سه شنبه , 26 بهمن

  سلام فیلم آموزشی ساده در مورد نرم افزار ارنا دارید یا نه چون بار اولمه نمی خوام از چیزای سخت شروع کنم چون کارایمو پایین میاره تصمیم دارم یادبگیرمش گفتم از شما دوستان کمک بگیرم بهتره هر چی باشه تو این کار واردترید.

 7. تصویر آواتار کاربر 0
  سودا صمدی دوشنبه , 2 اسفند

  سلام اگه دو تا پروژه از ارنا رو همزمان از سایت خرید کنیم واسه این کار میتونیم تخفیف بگیریم یا نه ؟

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab