شبیه سازی داس در ویندوز با نرم افزار DOSBox 0.74

 • پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۳
 • بازدید 4,893 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (60 امتیاز از 14 رای)
  Loading...

DOSBox تصویر

شبیه سازی داس در ویندوز با نرم افزار DOSBox

اگر شما می خواهید برخی از برنامه های که قبلا تنها در محیط DOS بر روی دستگاه شما کار می کرد و هنوز هم می خواهید از این برنامه ها استفاده کنید اما اینبار بر روی ویندوز، شما نیاز به یک ابزار شبیه سازی خواهید داشت. در میان ابزارهای موجود به این منظور خاص، داسباکس دقیقا همان چیزی است که نیاز شما را در این زمینه ممکن می سازد.

.

این برنانه یک شبیه ساز محیط DOS است که شما را قادر می سازد تا به اجرای برنامه های کلاسیک و گرافیکی ماننده بازی ها و برنامه های که به زبان سی و سی پلاس پلاس انجام شده است، بپردازید.

.

یکی از مشکلات کاربران در زمینه برنامه نویسی در ویندوز های ۶۴ بیتی دارند (ماننده سون یا ویستا) امکان اجرای برنامه ی Turbo C که یکی از کامپایلر های مشهور و کاربردی بین تمامی برنانه نویسان در سراسر می باشد، را ندارند.

.

به این منظور در این پست از وب سایت نوآوران گرمی نرم افزار DOSBOX داسباکس را به صورت رایگان در اختیار شما عزیز قرار داده ایم که میتواند به خوبی محیط Dos را در سیستم های ۶۴ بیتی برای شما فراهم نمائید. لینک دانلود در ادامه مطلب …


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  مینا مرادی دوشنبه , ۱۱ دی

  ببخشيد من می خوام برنامه داس باکس رو برای اجرای mstatc در سيستم 64 بيت استفاده کنم دستورش می خواستم؟

 2. تصویر آواتار کاربر 0
  ممد رضا قلچوله صابی شنبه , ۱۱ خرداد

  سلام اصن cmd چی هست؟

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab