لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

شبیه سازی درمانگاه شنوایی سنجی با ارنا Arena

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (34 امتیاز از 7 رای)
Loading...

arena darmangah 13185 شبیه سازی درمانگاه شنوایی سنجی با ارنا Arena

پروژه شبیه سازی درمانگاه شنوایی سنجی با ارنا

در این پست پروژه شبیه سازی درمانگاه شنوایی سنجی با ارنا Arena را آماده کرده ایم که در ادامه به شرح صورت مسئله پرداخته و نتایج به دست آمده از آن را نشان داده ایم.

در این درمانگاه شنوایی سنجی ، بیماران با آهنگ یک نفر در هر ۲ ± ۵ دقیقه برای معاینات به یک درمانگاه چند مرحله ای وارد می شوند تا به بخش سنجش شنوایی بروند. معاینه ۱ ± ۳ دقیقه طول می کشد. ۸۰ % بیماران بدون هیچ مسئله ای به آزمایش بعدی فرستاده می شوند. نیمی از ۲۰ درصد باقیمانده به آزمایش های ساده نیاز دارند که ۱ ± ۲ قیقه طول می کشد و متعاقبا برای معاینه مجدد با همان احتمال عدم موفقیت فرستاده می شوند. نمیه دیگر با تجویز دارو به خانه فرستاده می شوند. سیستم را شبیه سازی کنید تا معلوم شود چقدر طول می کشد تا ۲۰۰ مراجعه کننده با موفقیت آزمایش ها را بگذارانند. (توجه: اشخاصی که با با تجویز دارو به خانه فرستاده می شوند در شمار موفقیت ها محسوب نمی شوند.)

فیلم و نتایج به دست آمده از شبیه سازی درمانگاه شنوایی سنجی با ارنا Arena در ادامه مطلب.


جزئیات محصول

قیمت


20,000 تـــــومان

کــد محصــول:13185


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

 • سلماز قادری

  چهارشنبه , ۲۳ تیر

  سلام می خوام ارنا یاد بگیرم میشه بگید چه کتابی رو باید بخونم ؟

 • نوآوران گرمی

  چهارشنبه , ۲۳ تیر

  دانلود کتاب شبیه سازی سیستم های گسسته پیشامد دکتر محلوجی رو برای شما پینشهاد می کنم که واقعا ارزش خوندنش رو داره. حتما این کتاب رو پیگیر باشید.

 • naser

  دوشنبه , ۱۸ بهمن

  سلام نام ماژول های استفاده شده تو این پروژرو می خواستم بدونم .

 • سید علی موحد زاده

  سه شنبه , ۳ اسفند

  سلام من یه پروژه جدید با ارنا می خوام در مورد کارخانه ذوب آهن به همراه داکیومنت هزینشو هم هر چقد باشه پرداخت می کنم یه هفته دیگه می تونید تحویل بدید ؟