لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

شبیه سازی دفتر پستی با ارنا به همراه گزارش کار

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (44 امتیاز از 9 رای)
Loading...

arena daftare posti 13528 1 شبیه سازی دفتر پستی با ارنا به همراه گزارش کار

پروژه شبیه سازی دفتر پستی با ارنا Arena

در این پست پروژه شبیه سازی دفتر پستی با ارنا به همراه گزارش کار را آماده کرده ایم که در ادامه به شرح صورت مسئله پرداخته و نتایج به دست آمده از این پروژه شبیه سازی با Arena را نشان خواهیم داد.

یک واحد پر رفت و آمد دفتر پستی در میدان امام خمینی که به منظور سرعت دهی به بخش گرفتن سفارشات از مراجعه کنندگان به شبیه سازی این واحد اقدام می کند. توزیع ورود مشتری به این واحد پواسن با ۲= λ در دقیقه است.

این واحد چهار نوع خدمت به مشتریان خود ارئه میدهد که عبارتند از:

پست عادی، پست پیشتاز، پست سفارشی و پست الکترونیکی. ۵۰ % از مراجعه کنندگان به قسمت پست عادی، ۲۵ % به قسمت پست پیشتاز، ۲۰ % به قسمت پست سفارشی و ۵ % به قسمت پست الکترونیکی مراجعه می کنند. از کسانی که به قسمت پست عادی مراجه میکندد ۷ % آنها بعد از شنیدن راهنمایی های کارمند آن بخش که به اندازه نرمال ۲= μ و ۰٫۵= ? طول می کشد به قسمت پست پیشتاز و ۵ % آنها به قسمت پست سفارشی می روند.

توضیحات بیشتر و نتایج به دست آماده پروژه شبیه سازی دفتر پستی با ارنا در ادامه مطلب.

کسانی که به پست عادی مراجه می کنند با توزیع (۳,۴,۶) tring خدمت می گیرند و سود واحد از هر پست عادی ۵۰۰ تومان است. کسانی که به پست پیشتاز مراجعه می کنند با توزیع (۲,۴,۵) tring خدمت می گیرند و سود واحد از هر پست پیشتاز ۱۵۰۰ تومان است.

کسانی که به پست سفارشی مراجعه می کنند به احتمال ۷۰ % پست برون مرزی دارند که با توزیع (۵) Exp خدمت می گیرند و سود واحد از هر پست سفارشی برون مرزی ۵۵۰۰ تومان است. باقی مراجه کنندگان به این واحد که پست سفارشی داخلی دارند با توزیع (۳) Exp3 خدمت می گیرند و سود واحد از هر پست سفارشی داخلی ۳۰۰۰ تومان می باشد.

کسانی که به بخش پست الکترونیکی مراجه می کنند با توزیع (۳/۷) Normal خدمت می گیرند و سود واحد از هر پست الکترونیکی ۱۰۰۰ تومان می باشد. بررسی کنید چند درصد از مراجعه کنندگان در صف ها انتظار می کشند و میانگین مدت انتظار انها را برآورد کنید.

با توجه به اینکه هزینه استخدام یک نیروی جدید ماهانه با حق بیمه ی بازنشستگی و بیمه درمانی ۱۲۰۰۰۰۰ تومان است با استخدام این نیرو با توجه به اینکه به مشتریان بیشتری خدمت رسانی می شود چه تغییری در سود ایجاد میشود؟ اگر ناچار به استخدام نیروی جدید باشیم استفاده از این نیرو در کدام بخش سود ما را بیشینه خواهد کرد ؟

برخی از نتایج به دست آمده از پروژه شبیه سازی دفتر پستی با ارنا :

تصویر خروجی ۱:

arena daftare posti 13528 2 شبیه سازی دفتر پستی با ارنا به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۲:

arena daftare posti 13528 3 شبیه سازی دفتر پستی با ارنا به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۳:

arena daftare posti 13528 4 شبیه سازی دفتر پستی با ارنا به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۴:

arena daftare posti 13528 5 شبیه سازی دفتر پستی با ارنا به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۵:

arena daftare posti 13528 6 شبیه سازی دفتر پستی با ارنا به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۶:

arena daftare posti 13528 7 شبیه سازی دفتر پستی با ارنا به همراه گزارش کار


جزئیات محصول

قیمت


20,000 تـــــومان

کــد محصــول:13528


توضــیحات:دارای گزارش کار است


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

 • مهسا

  دوشنبه , ۳ خرداد

  سلام این پروژرو از سایت شما خرید کردم واقعا واسش خیلی زحمت کشیده شده دستتون درد نکنه . فقط تو قسمت خروجی Error میده چه جوری می تونم این مشکلو حلش کنم ؟ ممنون .

 • نوآوران گرمی

  سه شنبه , ۴ خرداد

  لطفا تصویری از خطا رو برامون ایمیل کنید تا بررسی کنیم شاید خطا از ورژن ارنا باشه

 • بهزاد کریمی

  دوشنبه , ۱۸ بهمن

  سلام موضوعی رو که من واسه پروژم انتخاب کردم دقیقا همونه ولی استاد گفته به همراه داکیومنتش باشه میشه واسه این پروژه کاری کرد ؟

 • الهام نصیری

  سه شنبه , ۳ اسفند

  سلام وقت به خیر نسخه ای رو که تو این پروژه استفاده کردید چیه ؟