شبیه سازی روند کاری بانک با ارنا به همراه داکیومنت

 • چهارشنبه ۶ تیر ۱۳۹۷
 • بازدید 336 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (65 امتیاز از 13 رای)
  Loading...

simulation bank process arena 22055 1 تصویر

شبیه سازی روند کاری بانک با ارنا

در این بخش پروژه شبیه سازی روند کاری بانک ملی را با نرم افزار ارنا همراه با داکیومنت آماده کرده ایم که در این سیستم به صورت فرضی روند کاری بخش های مختلف یک بانک مورد آزمون قرار گرفته است. شیوه کاری سیستم به این صورت است که ابتدا مشتریان وارد بانک شده و به بخش های مورد نظر خود مراجعه می کنند، برای ورود مشتریان به سیستم از ماژول Create استفاده می کنیم. در این سیستم به مدت هر ۳۰ دقیقه ۳ نفر را وارد سیستم می کنیم که مشخصات ماژول در فایل داکیومنت آمده است.

شبیه سازی چیست ؟

شبیه سازی علم و هنر ساخت مدلی از یک فرایند یا سیستم جهت ارزیابی و آزمایش راهبردها است. شبیه سازی روشی به منظور آگاهی از نتایج ایده های پیشنهادی قبل از اجرای عملی و فزیکی آنها است. روش شبیه سازی نیز، مراحلی می باشد که به سازمان ها کمک می کند تا نتایج کارایی و مراحل تصمیم گیری خود را بدون هزینه ریسک تغییر فرآیندهای جاری و اجرای جدید، پیش ‌بینی، مقایسه و بهینه سازی نمایند.

در واقع شبیه سازی فرآیندی تکنیکی می باشد که امکان نمایش فرآیند ها، منابع، کالاها و خدمات را در مدل دینامیکی میسر می سازد. از طریق این ابزار کارامد، می توانیم هزینه ها و ریسک اتخاذ تصمیم های ناصحیح را در سازمان کاهش و فرآیندها و محصولات را بهبود بدهیم. هدف از شبیه سازی به عنوان ابزاری تحلیلی جهت پیش بینی تاثیر تغییرات سیستم هایی که وجود دارند و طراحی به منظور پیش بینی کارایی سیستم جدید می باشد.

تصاویری از خروجی شبیه سازی

simulation bank process arena 22055 2 تصویر

simulation bank process arena 22055 3 تصویر

simulation bank process arena 22055 4 تصویرsimulation bank process arena 22055 5 تصویر

simulation bank process arena 22055 6 تصویر

simulation bank process arena 22055 7 تصویر

simulation bank process arena 22055 8 تصویر

simulation bank process arena 22055 9 تصویر

simulation bank process arena 22055 10 تصویر

simulation bank process arena 22055 11 تصویر

simulation bank process arena 22055 12 تصویر

simulation bank process arena 22055 13 تصویر

simulation bank process arena 22055 14 تصویر

simulation bank process arena 22055 15 تصویر


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab