شبیه سازی سیستم آموزشگاه رانندگی با ارنا به همراه داکیومنت

simulation driving school system arena 1 تصویر

شبیه سازی سیستم آموزشگاه رانندگی

در این بخش پروژه شبیه سازی سیستم آموزشگاه رانندگی را با Arena همراه با داکیومنت آماده کردیم که در ادامه به تشریح صورت مسئله پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی قرار داده شده است.

صورت مسئله پروژه

در نظر داریم یک آموزشگاه رانندگی در شهر تهران را با استفاده از نرم افزار Arena برای ۷ روز کاری ۸ ساعته شبیه سازی کرده و خروجی های بدست آمده را تحلیل کنیم. سیستم خدمت دهی این آموزشگاه رانندگی به این صورت است که افرادی که وارد سیستم می شوند، یا اولین باری است که وارد سیستم می شوند یا افرادی بودند که قبلا در سیستم ثبت نام کرده اند و برای گذراندن کلاس وارد این سیستم می شوند. افراد پس از وارد شدن برای اولین بار، برای تشکیل پرونده و شروع روند آموزش خود به سراغ منشی رفته و مدت زمانی را منتظر می مانند (داده های مدت زمان بین ورود افراد در فایل Data آورده شده که با قسمت Input Analyzer Arena تحلیل شده می گردد).

پس از تشکیل پرونده برای بخش معاینات پزشکی به مرکز پزشکی نزدیک همان مرکز مراجعه می کنند که تعداد دو دکتر آماده ارائه خدمت به مراجعه کنندگان هستند (که طبق تابع توزیع مثلثی با پارامتر های (۴٫۵٫۶) ارایه خدمت می دهند) و خروجی این بخش به دو دسته براساس احتمالات تصادفی ۷۰ به ۳۰ بخش بندی می شوند که ۳۰ درصد آنها نیازمنده معاینه پیشرفته و دریافت عینک طبی می باشند (که مدت زمان آن براساس تابع توزیع نرمال با پارامتر های (۳٫۲) می باشد) و ۷۰ درصد دیگر نیازی به دریافت معاینات پیشرفته ندارند و به ادامه روند کاری خود به داخل آموزشگاه بر می گردند.

پس از انجام این مراحل در روز اول، افراد برای دریافت آموزش در روز دوم وارد سیستم می شوند و آموزش آنها به صورت تئوری آغاز می شود و دوباره برای تعیین کلاس پیش مُنشی مرکز می روند و مدتی را برای جواب گویی مُنشی منتطر می مانند (مقدار ثابت ۲ دقیقه). پس از مشخص شدن کلاس، افراد کلاس های آموزشی خود را بر طبق تابع توزیع نمایی (۸٫۱۰) دریافت می کنند و در انتهای این دوره آموزشی افراد برای آزمون دادن وارد اتاق آزمون می شوند که تعداد دو نفر به عنوان آزمون گیرنده عملیات، آزمون را انجام می دهند که این عملیات بر طبق تابع توزیع یکنواخت (۵٫۱۰) صورت می گیرد.

در خروجی این بخش ۷۰ درصد موفق به کسب مدرک می شوند و مابقی دوباره وارد سیکل آموزش شده و مراحل مختلف را طی می کنند. این سیستم برای ۷ روز کاری ۸ ساعته شبیه سازی می شود که مدت زمان کاری افراد در آن از ۸ تا ۱۲ و از ۱ تا ۴ می باشد.

تصاویری از خروجی شبیه سازی سیستم آموزشگاه رانندگی

simulation driving school system arena 2 تصویر

شکل ۲

simulation driving school system arena 3 تصویر

شکل ۳

simulation driving school system arena 4 تصویر

شکل ۴

simulation driving school system arena 5 تصویر

شکل ۵

simulation driving school system arena 6 تصویر

شکل ۶

simulation driving school system arena 7 تصویر

شکل ۷

simulation driving school system arena 8 تصویر

شکل ۸

simulation driving school system arena 9 تصویر

شکل ۹

simulation driving school system arena 10 تصویر

شکل ۱۰

simulation driving school system arena 11 تصویر

شکل ۱۱

simulation driving school system arena 13 تصویر

شکل ۱۲

simulation driving school system arena 14 تصویر

شکل ۱۳

simulation driving school system arena 15 تصویر

شکل ۱۴

simulation driving school system arena 16 تصویر

شکل ۱۵

simulation driving school system arena 17 تصویر

شکل ۱۶

simulation driving school system arena 18 تصویر

شکل ۱۷

 simulation driving school system arena 12 تصویر

شکل ۱۸


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    سجاد شنبه , 2 دی

    بسیار هوشمندانه و عالی خیلی ممنون از خدمات و پشتیبانی شما، با تشکر

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab