نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
09194751295 - 09365442247
NoavaranGermi@gmail.com
https://t.me/noavarangermi
https://t.me/noavarangermi_ir

شبیه سازی شبکه سیمی با نرم افزار آپنت به همراه گزارش کار

 • شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
 • بازدید 92 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (39 امتیاز از 8 رای)
  Loading...

opnet wired 19235 1 شبیه سازی شبکه سیمی با نرم افزار آپنت به همراه گزارش کار

پروژه شبیه سازی شبکه سیمی با نرم افزار OPNET

پروژه شبیه سازی شبکه سیمی با نرم افزار OPNET به همراه گزارش کار را آماده کردیم که در آن ۴ نود داریم که لینک ارتباطی مابین آنها ۱ مگابیت بر ثانیه می باشد و نوع لینک نیز duplex در نظر گرفته شده است. در ادامه به توضیحات بخشی از گزارش این پروژه شبکه پرداخته و فیلم و تصاویری از خروجی آن قرار داده شده است.

تنظیم سناریو در پروژه شبیه سازی شبکه سیمی :

با باز کردن یک پروژه جدید در مدلساز آغاز کنید و پیکربندی متن سناریو را با استفاده از Startup Wizard انجام داده و مدلساز را اجرا کرده و سپس از منوی File گزینه New و سپس Project را انتخاب و OK نمایید. نام پروژه جدید را WIRE NET 4 NODES و قرار داده و OK را کلیک کنید.

بر روی Next کلیک کرده و وقتی که Startup Wizard باز شد، گزینه “Create empty scenario” را برای Initial Topology انتخاب کنید و در قسمت Network Scale اندازه را روی ۱۰*۱۰ متر قرار دهید. در پنجره Select Technologies قسمت Internet Toolbox را انتخاب کرده و دکمه Next را کلیک کنید و تنظیمات را مرور کنید و با کلیک بر روی کلید Finish پنجره Startup Wizard را ببندید.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه شبیه سازی شبکه سیمی با نرم افزار OPNET در ادامه مطلب.

فضای کاری در پروژه شبیه سازی شبکه سیمی :

بعد از وارد شدن به فضای کاری نوبت به جایگذاری نود های مورد نظر میرسد که برای انجام این کار لازم است منوی Object Pallate را باز کرده و نودهای مورد نیاز را وارد فضای کاری کنیم. نودها و کابل های مورد استفاده را از آن پنجره drag and drop کرده و در صفحه اصلی جایگذاری می کنیم. ما در این پروژه از یک سوئیچ سیسکو که بوسیله کابل ۱۰BaseT (1 مگابیت بر ثانیه) به هم متصل هستند، چهار کلاینت (Ethernet Workstation) استفاده کردیم.

بعد از جایگذاری نودها و اتصال آنها با کابل ها، نوبت به کانفیگ نودها می رسد که با کلیک راست روی هر نود و انتخاب گزینه Edit Attributes می توانیم کانفیگ مورد نیاز را روی هر نود انجام دهیم که در این پروژه نیازی به تغییر تنظیمات نودها نیست.

توضیحات بیشتر و کامل تر در گزارش کار آمده است که به همراه پروژه ارائه می گردد.

تصاویری از خروجی پروژه شبیه سازی شبکه سیمی با OPNET :

تصویر خروجی ۲:

opnet wired 19235 2 شبیه سازی شبکه سیمی با نرم افزار آپنت به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۳:

opnet wired 19235 3 شبیه سازی شبکه سیمی با نرم افزار آپنت به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۴:

opnet wired 19235 4 شبیه سازی شبکه سیمی با نرم افزار آپنت به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۵:

opnet wired 19235 5 شبیه سازی شبکه سیمی با نرم افزار آپنت به همراه گزارش کار


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده ویدئو در این باره

جزئیات محصول

قیمت


۳۳,۰۰۰ تـــــومان

کــد محصــول:19235


توضــیحات:دارای گزارش کار و فیلم نحوه اجرا می باشد


لینک دانلود:

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  ×

  توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

  ×

  توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab