لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

شبیه سازی عملیات ماشین کاری با ارنا Arena

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (39 امتیاز از 10 رای)
Loading...

arena mashin kary 10905 1 شبیه سازی عملیات ماشین کاری با ارنا Arena

پروژه شبیه سازی عملیات ماشین کاری با ارنا Arena

در این پست پروژه شبیه سازی عملیات ماشین کاری با ارنا Arena را برای شما عزیزان آماده کرد ایم که صورت مسئله در ادامه پس از معرفی عملیات ماشین کاری ، صورت مسئله شرح داده شده است. منطور از ماشین ‌کاری یا Machining شکل دادن مواد با تراش و برش توسط ماشین ‌های ابزار می باشد.

در ماشین ‌کاری قطعات براساس نوع کارشان از ماشین های تراش، مته صفحه ‌تراش، فرز، کله‌ زنی، سوراخ‌ کن، تیز کاری و سنگ ‌زنی استفاده می شود که اغلب این قطعات، محصول فرآیندهای ریخته ‌گری، آهنگری و … هستند.

ماشین ‌کاری فلز با ابزارهای تخلیه الکتریکی با فرکانس بالا هم فرآیند نوینی می باشد که به طور گسترده بکار می رود. این روش برای ماشین‌ کاری اشکال پیچیده و بریدن مقاطع نازک از نیمه‌ رساناها و آلیاژهای وسایل فضایی استفاده می شوند. فرز کاری، سوراخ کاری، صفحه تراشی، گرد تراشی، سنگ زنی، خان کشی و اره کاری و از فرآیند های مهم عملیات ماشین کاری هستند.

صورت مسئله پروژه در ادامه مطلب.

 برای عملیات ماشین کاری روی یک قطعه خاص سه ماشین مختلف به مدت یک ساعت در هر روز دسترس پذیر است. داده های مربوط به مدت انجام کار در ادامه مطلب مشخص است. فرض کنید قطعات توسط نوار نقاله با آهنگ یک قطعه در هر ۵ +- ۱۵ ثانیه در سه ساعت اول هر روز از راه می رسد. ماشین ۱ در اولین ساعت، ماشین ۲ در سایت دوم و ماشین ۳ در ساعت سوم هر روز دسترس پذیر است. در یک روز چند قطه قطع تولید می شود؟ برای قطعه های که منتظر ماشین است، انباری با چه وسعت مورد نیاز است؟

در شبیه سازی عملیات ماشین کاری تعداد ۷۲۱ قطعه ماشین کاری صورت می گیرد و در هر روز ۲ قطعه به انبار منتقل می شود که با توجه به اندازه قطعه بزرگی انبار مشخص خواهد شد.

داده های مربوط به مدت انجام کار:

arena mashin kary 10905 2 شبیه سازی عملیات ماشین کاری با ارنا Arena

تصویر خروجی ۱:

arena mashin kary 10905 3 شبیه سازی عملیات ماشین کاری با ارنا Arena

تصویر خروجی ۲:

arena mashin kary 10905 4 شبیه سازی عملیات ماشین کاری با ارنا Arena

تصویر خروجی ۳:

arena mashin kary 10905 5 شبیه سازی عملیات ماشین کاری با ارنا Arena


جزئیات محصول

قیمت


30,000 تـــــومان

کــد محصــول:10905


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • صادق ربیعی

    دوشنبه , ۲۸ تیر

    سلام من یه پروژه می خوام با ارنا سفارش بدم ولی می خوام جدید باشه برای این کارعنوانی در نظر ندارم میشه یه عنوان خوب برام تعیین کنید لطفا هزینه رو هم اعلام کنید ممنون.

  • نوآوران گرمی

    سه شنبه , ۲۹ تیر

    مشکلی نیست لطفا درخواست خودتون رو در قالب ایمیل ارسال کنید تا بررسی کنیم