لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

شبیه سازی مبدل مستقیم سه سطحی آبشاری AC / AC با سیمولینک متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (31 امتیاز از 10 رای)
Loading...

matlab cascade Three level ac ac 11107 1 شبیه سازی مبدل مستقیم سه سطحی آبشاری AC / AC با سیمولینک متلب

شبیه سازی مبدل مستقیم سه سطحی آبشاری AC / AC با سیمولینک متلب MATLAB

شبیه سازی مقاله Cascade Three-Level AC/AC Direct Converter

در این پست پروژه شبیه سازی مبدل مستقیم سه سطحی آبشاری AC / AC با سیمولینک متلب MATLAB را با عنوان مقاله Cascade Three-Level AC/AC Direct Converter به همراه ترجمه مقاله و پاورپوینت برای شما عزیزان آماده کرده ایم که در ادامه به شرح این مقاله و پروژه می پردازیم.

مبدل‌ های AC / AC یا سیکلوکانورترها می ‌توانند ولتاژ خروجی را کم و یا زیاد کند. همچنین یک ترانسفورماتور می ‌تواند ولتاژ را در خروجی افزایش و یا کاهش دهد، اما چون تغییر نسبت دور سیم پیچ به صورت دستی یا با سروو موتور انجام می ‌شود دارای سرعت تنظیم پایینی است. همچنین روش‌ های دیگری که از مدار کنترل شده با فاز استفاده می ‌کنند وجود دارند اما این روش ‌ها نیز دارای معایبی همچون ضریب توان ورودی کم و جریان هارمونیکی مراتب پایین در ورودی هستند که برای حل این مشکلات بایستی فیلتر پسیو بزرگی در ورودی در نظر گرفته شود.

این فیلتر بر کیفیت توان تأثیر گذاشته و نیز در خطوط انتقال ایجاد تلفات توان می‌کند. این مشکلات توسط چاپر AC با فرکانس کلید زنی بالا از بین می‌رود. با استفاده از مدولاسیون PWM ولتاژ ورودی به قسمت‌ هایی برش داده می‌ شود و ولتاژ خروجی را می ‌توان با تغییر دوره عملکرد برشگر کنترل نمود. مزایای این روش این است که شکل موج‌ های ولتاژ و جریان ورودی خروجی به سینوسی نزدیک بوده و جریان هارمونیکی ورودی کاهش یافته، همچنین اندازه فیل ‌تر ورودی کاهش می‌ یابد.

توضیحات بیشتر و تصاویر خروجی و دانلود مقاله پروژه شبیه سازی مبدل مستقیم سه سطحی آبشاری AC / AC با سیمولینک MATLAB در ادامه مطلب.

این مقاله، خانواده جدیدی از مبدل مستقیم سه سطحی آبشاری AC / AC را بر مبنای سلول‌ های سوئیچ AC پیشنهاد می ‌دهد که ولتاژ بالای AC ناپایدار با اعوجاج را به ولتاژ سینوسی تنظیم شده با اعوجاج هارمونیکی کل (THD) پایین تبدیل می‌ کنند. این خانواده ساختاری، شامل حالت‌ های باک TL- بوست، باک- بوست TL و باک TL- بوست TL می‌ شود.

به منظور دست‌ یابی به یک مبدل AC / AC قابل اعتماد، یک راهبرد کنترل فیدبک ولتاژ گذرای دوگانه از ولتاژ خروجی و ولتاژ روی خازن شناور، در این مقاله معرفی شده است. یک نمونه VA 500 % 10 ± V 220 Hz 50 AC به V 220 Hz 50 AC با نتایج تجربی ارائه شده تا ثابت کند که این مبدل‌ها، چهار مزیت بهبود یافته هم‌ زمان شامل ولتاژ پایین‌ تر روی سوئیچ ‌های قدرت، جریان توان دو طرفه، THD پایین ولتاژ خروجی و ضریب توان ورودی بالاتر را دارند.

تصویر خورجی ۱:

matlab cascade Three level ac ac 11107 2 شبیه سازی مبدل مستقیم سه سطحی آبشاری AC / AC با سیمولینک متلب

تصویر خورجی ۲:

matlab cascade Three level ac ac 11107 3 شبیه سازی مبدل مستقیم سه سطحی آبشاری AC / AC با سیمولینک متلب

تصویر خورجی ۳:

matlab cascade Three level ac ac 11107 4 شبیه سازی مبدل مستقیم سه سطحی آبشاری AC / AC با سیمولینک متلب

تصویر خورجی ۴:

matlab cascade Three level ac ac 11107 5 شبیه سازی مبدل مستقیم سه سطحی آبشاری AC / AC با سیمولینک متلب


جزئیات محصول

قیمت


40,000 تـــــومان

کــد محصــول:11107


توضــیحات:دارای ترجمه مقاله و پاورپوینت است - مقاله اصلی آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید