شبیه سازی ناشناس ماندن در شبکه همتا به همتا بیت کوین با پایتون

 • جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸
 • بازدید 125 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (35 امتیاز از 7 رای)
  Loading...

de anonymization bitcoin p2p network python 22810 تصویر

شبیه سازی ناشناس ماندن در شبکه P2P بیت کوین

در این بخش دانلود رایگان پروژه شبیه سازی ناشناس ماندن در شبکه همتا به همتا بیت کوین را با زبان Python آماده کرده ایم که بر اساس مقاله Deanonymization in the Bitcoin P2P Network انجام شده است. در ادامه به چکیده ای از توضیحات مقاله پرداخته و لینک دانلود رایگان پروژه به همراه مقاله قرار داده شده است.

حملات به شبکه P2P بیت کوین

حملات اخیر به شبکه همتا به همتا (P2P) بیت کوین (Bitcoin) نشان داده که پروتکل های تراکنش سیل آسا (Flooding)، که برای اطمینان از سازگاری شبکه استفاده می شود، ممکن است تغییر نام کاربر را فعال کند (اتصال آدرس IP کاربر با نام مستعار وی در شبکه بیت کوین). در سال ۲۰۱۵ ، جامعه بیت کوین با تغییر مکانیسم سیل آسا در شبکه به یک پروتکل متفاوت، معروف به انتشار (Diffusion)، به این حملات پاسخ داد. با این حال، مشخص نیست که آیا پروتکل انتشار (Diffusion) در واقع ناشناس بودن سیستم را بهبود می بخشد یا خیر.

معرفی مقاله

در این مقاله، ما مدل شبکه بیت کوین را الگوبرداری می کنیم و خواص ناشناس بودن آن را ، قبل و بعد از سال ۲۰۱۵ ، تجزیه و تحلیل می کنیم. ما برآورد گرهای منبع تقریبا بهینه را شناسایی و تحلیل می کنیم. نتایج این تجزیه و تحلیل ها که با زبان پایتون انجام شده، نشان می دهد که پروتکل های شبکه بیت کوین (هم قبل و هم بعد از سال ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷) ویژگی های ناشناس بودن ضعیفی را در شبکه هایی با توپولوژی درختی منظم ارائه می دهند.


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab