نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
09194751295 - 09365442247
NoavaranGermi@gmail.com
https://t.me/noavarangermi
https://t.me/noavarangermi_ir

شبیه سازی پروتکل LEACH با استاندارد ZigBee در آپنت به همراه فیلم آموزشی

 • پنج شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۶
 • بازدید 87 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (63 امتیاز از 13 رای)
  Loading...

opnet leach zigbee 20336 1 شبیه سازی پروتکل LEACH با استاندارد ZigBee در آپنت به همراه فیلم آموزشی

پروژه شبیه سازی پروتکل LEACH با استاندارد ZigBee در نرم افزار OPNET

پروژه شبیه سازی پروتکل LEACH با استاندارد ZigBee در شبکه حسگر بی سیم با نرم افزار OPNET همراه با فیلم آموزشی را در دو سناریو در این پست آماده کردیم که در ادامه به معرفی شبکه های حسگر بی سیم پرداخته و تصاویری از خروجی به همراه بخشی از فیلم آموزشی این پروژه شبکه قرار داده شده است.

شبکه های حسگر بی سیم (WSN):

شبکه های حسگر بی سیم (WSN) یک نوع شبکه ارتباطی بی‌ سیم موردی است که شامل تعدادی از گره‌ های حسگر کوچک و کم انرژی به صورت انبوه و یا کم در منطقه مورد علاقه برای انجام یک ماموریت خاص اعزام می شوند. شبکه های حسگر بی سیم امروزه در حوضه های مختلفی شهرت زیادی نظیر کاربرد های نظامی، محیطی، منازل هوشمند، نظارت بر ترافیک، نظارت، شناسایی زمین ‌لرزه، تشخیص صوت، کشت و کشاورزی، نظارت میدان جنگ، نظارت‌ های محیطی، نظارت بر سلامت و بسیاری از دیگر موارد دارند. در این شبکه ها هر یک از گره قادر است تا تغییرات فیزیکی، فنی یا شیمیایی در محیط را حس کرده و آن را به ایستگاه اصلی ارسال کند تا نتایج بوسیله کاربر ارزیابی شود.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه شبیه سازی پروتکل LEACH با استاندارد ZigBee در نرم افزار OPNET در ادامه مطلب.

محدودیت منابع در شبکه های حسگر بی سیم:

در شبکه های حسگر بی سیم محدودیت منابع بسیاری مانند محدودیت در حافظه، توان عملیاتی و توان باطری وجود دارد. در شبکه های WSN، تخلیه‌ باتری ‌ها دلیل اصلی نارسایی گره‌ ها است. بهره ‌وری انرژی در شبکه های سنسوری بی سیم یک مساله‌ مهم و اساسی به شمار می رود. از این رو، بکارگیری برنامه‌ ها و الگوریتم‌ های انرژی کارامد بر روی این گره‌ ها اهمیت بالایی دارد.

از مهم ‌ترین مشکلات در شبکه ‌های کامپیوتری که شبکه‌ های WSN را نیز در بر می گیرد، سازماندهی گره‌ ها به صورت یک شبکه می باشد. با توجه به این واقعیت که از شبکه‌ های حسگر بی ‌سیم با هدف نظارت بر محیط ‌های استراتژیک استفاده می شوند، دقت اطلاعات جمع ‌آوری شده حائز اهمیت است. دقت اطلاعات بستگی بسیاری به ظرفیت گره ‌ها به منظور انجام وظایفه آنها تا آخر دارد؛ از این رو، مصرف انرژی نقش مهمی در این زمینه ایفا می ‌کند.

تصایری از خروجی پروژه شبیه سازی پروتکل LEACH با استاندارد ZigBee در OPNET:

تصویر خروجی ۲:

opnet leach zigbee 20336 2 شبیه سازی پروتکل LEACH با استاندارد ZigBee در آپنت به همراه فیلم آموزشی

تصویر خروجی ۳:

opnet leach zigbee 20336 3 شبیه سازی پروتکل LEACH با استاندارد ZigBee در آپنت به همراه فیلم آموزشی

تصویر خروجی ۴:

opnet leach zigbee 20336 4 شبیه سازی پروتکل LEACH با استاندارد ZigBee در آپنت به همراه فیلم آموزشی

تصویر خروجی ۵:

opnet leach zigbee 20336 5 شبیه سازی پروتکل LEACH با استاندارد ZigBee در آپنت به همراه فیلم آموزشی

تصویر خروجی ۶:

opnet leach zigbee 20336 6 شبیه سازی پروتکل LEACH با استاندارد ZigBee در آپنت به همراه فیلم آموزشی

تصویر خروجی ۷:

opnet leach zigbee 20336 7 شبیه سازی پروتکل LEACH با استاندارد ZigBee در آپنت به همراه فیلم آموزشی


مشاهده ویدئو در این باره

جزئیات محصول

قیمت


۶۶,۰۰۰ تـــــومان

کــد محصــول:20336


توضــیحات:دارای فیلم آموزشی است


لینک دانلود:

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  ×

  توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

  ×

  توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab