شبیه سازی پروتکل Megaco H.248 برای تماس و ارتباطات چندگانه با OPNET

 • جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۹۷
 • بازدید 392 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (20 امتیاز از 4 رای)
  Loading...

تصویر megaco-h.248-protocol-in-opnet_22546_1 شبیه سازی پروتکل Megaco H.248 برای تماس و ارتباطات چندگانه با OPNET

شبیه سازی پروتکل Megaco H.248 با نرم افزار OPNET

در این بخش دانلود رایگان پروژه شبیه سازی پروتکل Megaco H.248 برای تماس و ارتباطات چندگانه با نرم افزار OPNET را آماده کردیم که بر اساس مقاله OPNET Implementation of the Megaco/H.248 Protocol Multi-Call and Multi-Connection Scenarios انجام شده است. در ادامه به چکیده ای از مقاله این پروژه پرداخته و تصاویر خروجی به همراه لینک دانلود رایگان پروژه و مقاله مرجع قرار داده شده است.

معرفی پروژه

در این پروژه به شبیه سازی کامل پروتکل بر اساس سیگنال با نام Megaco/H.248 پرداخته شده است. این پروتکل به منظور تماس و ارتباطات چندگانه ایجاد شده که هر در آن درگاه رسانه ای می تواند با کنترلر درگاه رسانه، برقرار ارتباط داشته باشد. شبیه سازی انجام شده در نرم افزار OPNET اجازه می دهد تا سناریو تماس و ارتباطات چندگانه که در آن هر تعداد از درگاه های رسانه (Media Gateways) می تواند به طور همزمان به کنترل درگاه رسانه ای (MGC) بپردازد.

این طراحی برای شبیه سازی مکالمات همزمان از طریق صدا مهم است. در سناریوی شبیه سازی ما، چندین درگاه رسانه (MG) می توانند از یک روتر به یک کنترل درگاه رسانه ای (MGC) متصل شوند. ما با استفاده از یک مجموعه کامل از دستورات سیگنالینگ MEGACO / H.248، برقراری تماس، انتظار تماس و سناریو های تماس آزاد را شبیه سازی کردیم. ما همچنین انتقال صدا را با استفاده از بسته های کد گذاری شده با پروتکل انتقال آنی (RTP) شبیه سازی کردیم.

تصاویر خروجی پروژه در محیط OPNET

تصویر megaco-h.248-protocol-in-opnet_22546_2 شبیه سازی پروتکل Megaco H.248 برای تماس و ارتباطات چندگانه با OPNET تصویر megaco-h.248-protocol-in-opnet_22546_3 شبیه سازی پروتکل Megaco H.248 برای تماس و ارتباطات چندگانه با OPNET تصویر megaco-h.248-protocol-in-opnet_22546_4 شبیه سازی پروتکل Megaco H.248 برای تماس و ارتباطات چندگانه با OPNET تصویر megaco-h.248-protocol-in-opnet_22546_5 شبیه سازی پروتکل Megaco H.248 برای تماس و ارتباطات چندگانه با OPNET تصویر megaco-h.248-protocol-in-opnet_22546_6 شبیه سازی پروتکل Megaco H.248 برای تماس و ارتباطات چندگانه با OPNET تصویر megaco-h.248-protocol-in-opnet_22546_7 شبیه سازی پروتکل Megaco H.248 برای تماس و ارتباطات چندگانه با OPNET


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab