شبیه سازی پروتکل TrustChain در شبکه بلاک چین با نرم افزار OMNET

تصویر trustchain-blockchain-omnet_23690_1 شبیه سازی پروتکل TrustChain در شبکه بلاک چین با نرم افزار OMNET

شبیه سازی پروتکل TrustChain در شبکه بلاک چین با OMNET

در این بخش دانلود رایگان پروژه شبیه سازی پروتکل TrustChain در شبکه بلاک چین با نرم افزار OMNET ارائه شده که در ادامه به توضیحاتی از معرفی پروژه پرداخته و لینک دانلود آن قرار داده شده است.

بلاک چین (Blockchain)

توسعه بلاک چین (Blockchain)، همراه با ایجاد بیت کوین ، راه را به سوی اولین ارز دیجیتالی باز کرد که در برابر مسئله دوبار خرج کردن (Double-spending) بدون نیاز به یک مرجع قابل اعتماد یا سرور متمرکز، ایمن است. با این حال معماری ساختار سنتی بلاک چین مانند آنچه در Bitcoin بکار می رود، به دلیل محدود کردن مکانیزم اجماع جهانی آهسته آن، خیلی مقیاس پذیر نیست. برای غلبه بر این محدودیت، تحقیقات گسترده ای در این زمینه انجام شده است.

پروتکل Trustchain

پروتکل Trustchain یکی از سیستم هایی می باشد که موفق به حل این مشکل شده است. معماری Trustchain بر اساس دفتر کل متعلق به گره ها است که در آن هر گره تراکنش های خود را در زنجیره محلی، تغییر ناپذیر و مرتب شده ثبت می کند. این فناوری توان عملیاتی تراکنش های بسیار زیاد را تضمین می کند، اما یک اشکال بزرگ دارد. این امکان پذیر نیست که به طور فعال از عملیات های متقلبانه مانند دوبار خرج کردن جلوگیری کند، بلکه فقط پسینی (posteriori) آنها را تشخیص می دهد. هدف این پایان نامه تحقیق و ارزیابی مکانیسم هایی است که می توان برای کاهش زمان تشخیص این فعالیت متقلبانه در سیستمی مانند Trustchain پیاده سازی کرد. بهبود عملکرد با ارزیابی راه حل ها در نرم افزار شبیه ساز OMNET تایید می شود.

تصاویر خروجی پروژه

تصویر trustchain-blockchain-omnet_23690_2 شبیه سازی پروتکل TrustChain در شبکه بلاک چین با نرم افزار OMNET تصویر trustchain-blockchain-omnet_23690_3 شبیه سازی پروتکل TrustChain در شبکه بلاک چین با نرم افزار OMNET تصویر trustchain-blockchain-omnet_23690_4 شبیه سازی پروتکل TrustChain در شبکه بلاک چین با نرم افزار OMNET


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab