نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو
09194751295 - 09365442247
NoavaranGermi@gmail.com
https://t.me/noavarangermi
https://t.me/noavarangermi_ir

شبیه سازی پمپ بنزین با ارنا Arena به همراه گزارش کار

 • جمعه ۱۱ دی ۱۳۹۴
 • بازدید 665 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (75 امتیاز از 16 رای)
  Loading...

arena pompbenzin 13019 1 شبیه سازی پمپ بنزین با ارنا Arena به همراه گزارش کار

پروژه شبیه سازی پمپ بنزین با ارنا Arena به همراه گزارش کار

در این پست پروژه شبیه سازی پمپ بنزین با ارنا Arena به همراه گزارش کار را آماده کرده ایم که در ادامه مطلب شرح صورت مسئله می پردازیم.

در این شبیه سازی پمپ بنزین با ارنا ۳ خط در پمپ بنزین داریم که هر کدام شامل ۳ پمپ می باشند که یکی از این خط ها فقط بنزین سوپر می زند اما بقیه خط ها هم سوپر و هم معمولی. قبل از عمل سرویس دهی صفی داریم که خودروها در صف منتظر می مانند (و مسلما اگر پمپی خالی باشد و به نیازشان از نظر نوع بنزین بخورد وارد آن می شوند) خودروها با توجه به این که صف کدام خط کوتاه تر است و این که چه نوع بنزینی می خواهند بزنند بعد از وارد شدن به ایستگاه وارد صف خط مورد نظر می شوند، ایستگاه هر ۶ ساعت یکبار کارکنانش را عوض می کند که باعث ایجاد وقفه در عملیات بنزین زدن می شود.

توضیحات بیشتر، فیلم و نمونه گزارش به دست آمده از شبیه سازی پمپ بنزین با ارنا Arena در ادامه مطلب.

هر ۱۲ ساعت یکبار نازل یکی از پمپ ها از کار می افتد که نیاز به تعمیر دارد. تعدادی از خودروها نیز به صورت بلند بودن صف از بنزین زدن منصرف می شوند. میزان ماندن هر خودرو در ایستگاه علاوه بر طول صفی که باید در آن باشد تا به پمپ برس به میزان بنزینی که می خواهد بزند نیز بستگی دارد، هدف از شبیه سازی پمپ بنزین با ارنا بررسی مدت انتظار خودروها در صف و همچنین درصد بهره وری پمپ ها می باشد.

تصویر خروجی ۱:

arena pompbenzin 13019 2 شبیه سازی پمپ بنزین با ارنا Arena به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۲:

arena pompbenzin 13019 3 شبیه سازی پمپ بنزین با ارنا Arena به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۳:

arena pompbenzin 13019 3 شبیه سازی پمپ بنزین با ارنا Arena به همراه گزارش کار


مشاهده ویدئو در این باره

جزئیات محصول

قیمت


۲۲,۰۰۰ تـــــومان

کــد محصــول:13019


توضــیحات:دارای گزارش کار است


لینک دانلود:

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  ×

  توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

  ×

  توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab