شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena به همراه گزارش کار

 • شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۴
 • بازدید 800 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (66 امتیاز از 14 رای)
  Loading...

arena chem pezeshki 13047 1 تصویر

پروژه شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena به همراه گزارش کار

در این پست پروژه شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena به همراه گزارش کار را آماده کرده ایم که در ادامه به شرح مسئله این پروژه پرداخته و نتایج به دست آمده آن را نشان داده ایم.

یک مرکز چشم پزشکی واقع در شهر خود را در نظر بگیرید. فرض کنید که طبقه اول این چشم پزشکی ، دو اتاق معاینه ، ۴ منشی، ۱ صندوقدار، و ۴ اتاق اپتومتری دارد. بیماران با آهنگ یک نفر در مدت زمان triangle) 1,2,5,4) در دقیقه وارد مطب می شوند.

هر یک از اتاق های معاینه دو منشی منحصر بفرد دارد و بیمار به هر کدام از منشی ها که صف خلوت تری داشت مراجعه می کنند. توزیع کار منشی ها ، توزیع نمایی با پارامتر ۲ می باشد. سپس بیمار به صندوق مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه که به مدت triangle) 3,5,7) به طول می انجامد به اپتومتری ای که صف کوتاه تری دارد مراجعه میکند و پس از اپتومتری که به مدت ۴,۶,۸ (Triangle) دقیقه طول میکشد به صف اتاق معاینه (پزشک) مدنظر خود می پیوندد و منتظر نوبت خود می ماند.

توضیحات بیشتر، فیلم و برخی از نتایج به دست آمده از شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena در ادامه مطلب.

معاینه توسط پزشک ۱ به مدت ۶,۱۰,۱۵ (triangle) دقیقه و توسط پزشک ۲ به مدت ۵,۱۱,۱۶ (triangle) دقیقه طول می کشد و سپس بیمار مطب را ترک می کند. هر یک ساعت یک بار کار “یکی” از منشی های هر دو پزشک برای بردن چای به اتاق ها معاینه که به مدت ۴ دقیقه طول می کشد با وقفه مواجه می شود و پس از آن به کار خود باز می گردد. هر پزشک به مدت زمان ۵ دقیقه برای استراحت و نوشیدن چای احتیاج دارد و در این مدت بیمار ها را ویزیت نمی کند.

تصویر خروجی ۱:

arena chem pezeshki 13047 2 تصویر

تصویر خروجی ۲:

arena chem pezeshki 13047 3 تصویر

تصویر خروجی ۳:

arena chem pezeshki 13047 4 تصویر

تصویر خروجی ۴:

arena chem pezeshki 13047 5 تصویر

تصویر خروجی ۵:

arena chem pezeshki 13047 6 تصویر


پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
 1. تصویر آواتار کاربر 0
  محمدرضا سه شنبه , 22 تیر

  سلام می خواستم ببینم در این پروژه معیار های مختلف (پیشنهاد بهبود مختلف نیز) بررسی می شود یا خیر؟ و اینکه انیمیشن دارد یا نه؟

  • تصویر آواتار کاربر 2
   نوآوران گرمیسه شنبه , 22 تیر

   بهبود خاصی مد نظر نبوده و فقط شبیه سازی است. اگر شما صورت مسئله دیگری و بهبودی دارید، توضیحات رو ارسال کنید تا برای انجام بررسی کنیم.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab