لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena به همراه گزارش کار

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (46 امتیاز از 10 رای)
Loading...

arena chem pezeshki 13047 1 شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena به همراه گزارش کار

پروژه شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena به همراه گزارش کار

در این پست پروژه شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena به همراه گزارش کار را آماده کرده ایم که در ادامه به شرح مسئله این پروژه پرداخته و نتایج به دست آمده آن را نشان داده ایم.

یک مرکز چشم پزشکی واقع در شهر خود را در نظر بگیرید. فرض کنید که طبقه اول این چشم پزشکی ، دو اتاق معاینه ، ۴ منشی، ۱ صندوقدار، و ۴ اتاق اپتومتری دارد. بیماران با آهنگ یک نفر در مدت زمان triangle) 1,2,5,4) در دقیقه وارد مطب می شوند.

هر یک از اتاق های معاینه دو منشی منحصر بفرد دارد و بیمار به هر کدام از منشی ها که صف خلوت تری داشت مراجعه می کنند. توزیع کار منشی ها ، توزیع نمایی با پارامتر ۲ می باشد. سپس بیمار به صندوق مراجعه کرده و پس از پرداخت هزینه که به مدت triangle) 3,5,7) به طول می انجامد به اپتومتری ای که صف کوتاه تری دارد مراجعه میکند و پس از اپتومتری که به مدت ۴,۶,۸ (Triangle) دقیقه طول میکشد به صف اتاق معاینه (پزشک) مدنظر خود می پیوندد و منتظر نوبت خود می ماند.

توضیحات بیشتر، فیلم و برخی از نتایج به دست آمده از شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena در ادامه مطلب.

معاینه توسط پزشک ۱ به مدت ۶,۱۰,۱۵ (triangle) دقیقه و توسط پزشک ۲ به مدت ۵,۱۱,۱۶ (triangle) دقیقه طول می کشد و سپس بیمار مطب را ترک می کند. هر یک ساعت یک بار کار “یکی” از منشی های هر دو پزشک برای بردن چای به اتاق ها معاینه که به مدت ۴ دقیقه طول می کشد با وقفه مواجه می شود و پس از آن به کار خود باز می گردد. هر پزشک به مدت زمان ۵ دقیقه برای استراحت و نوشیدن چای احتیاج دارد و در این مدت بیمار ها را ویزیت نمی کند.

تصویر خروجی ۱:

arena chem pezeshki 13047 2 شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۲:

arena chem pezeshki 13047 3 شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۳:

arena chem pezeshki 13047 4 شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۴:

arena chem pezeshki 13047 5 شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena به همراه گزارش کار

تصویر خروجی ۵:

arena chem pezeshki 13047 6 شبیه سازی چشم پزشکی با ارنا Arena به همراه گزارش کار


جزئیات محصول

قیمت


25,000 تـــــومان

کــد محصــول:13047


توضــیحات:داری گزارش کار است


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • محمدرضا

    سه شنبه , ۲۲ تیر

    سلام می خواستم ببینم در این پروژه معیار های مختلف (پیشنهاد بهبود مختلف نیز) بررسی می شود یا خیر؟ و اینکه انیمیشن دارد یا نه؟

  • نوآوران گرمی

    چهارشنبه , ۲۳ تیر

    بهبود خاصی مد نظر نبوده و فقط شبیه سازی است. اگر شما صورت مسئله دیگری و بهبودی دارید، توضیحات رو ارسال کنید تا برای انجام بررسی کنیم.