لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

شبیه سازی کتابخانه دانشگاه با ارنا Arena

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (71 امتیاز از 15 رای)
Loading...

arena ketabkhane 13006 شبیه سازی کتابخانه دانشگاه با ارنا Arena

پروژه شبیه سازی کتابخانه دانشگاه با ارنا Arena

در این پست پروژه شبیه سازی کتابخانه دانشگاه با ارنا Arena را آماده کرده ایم که در ادامه به شرح صورت مسئله می پردازیم. در این پروژه شبیه سازی کتابخانه دانشگاه با ارنا Arena ما به کتابخانه دانشگاه در شهر خود مراجعه کرده و در این کتابخانه خدمت دهی ها را بررسی کردیم که شامل کامپیوترها برای جستجوی کتاب مدنظر و همینظور مسئول کتابخانه برای تحویل کتاب به مراجعه کنندگان بودند.

با توجه به اینکه تعداد زیادی از دانشجویان برای دریافت کتاب به کتابخانه مراجعه می کردن که در پس آن صف های طولانی ایجاد می شد، تصمیم گرفتیم که شبیه سازی این سیستم را انجام دهیم.

برای جمع آوری اطلاعات، چند نفر از دوستان حاضر شدند تا بررسی ورود به صف و ثبت زمان های سرویس دهی را بر عهده گرفته و داده های جمع آوری شده را وارد برنامه اکسل کنند و به کمک نرم افزار SPSS هیستوگرام (Histogram) زمان های سرویس دهی و بین دو ورود و را رسم کردیم و سپس آزمون های K-S و CHI-SQUARE را برای هر دو زمان (سرویس دهی و ورود دانشجویان) انجام دادیم.

توضیحات بیشتر پروژه شبیه سازی کتابخانه دانشگاه با ارنا Arena در ادامه مطلب.

پس از حذف اطلاعات نامعتبر و نرمال سازی داده ها و به وسیله نرم افزار Arena توزیع نرمال را برای مدت زمان سرویس دهی و توزیع نمایی برای زمان های بین دو ورود انتخاب کردیم. در این شبیه سازی کتابخانه دانشگاه با ارنا Arena فرض شده است که با احتمال ۵۰% کتاب در سیستم جستجوی کامپیوتری وجود دارد و در صورت موجود بودن با احتمال ۸۰% داخل کتابخانه نیز وجود داشته باشد.

در سیستم شبیه سازی شده، ما به کمک جستجوی کامپیوتری ، کتاب مورد نظر را پیدا کرده و کد آن را یادداشت می کنیم و تحویل کتابدار می دهیم. این سیستم نسبت به سیستم قبلی که دانشجویان فقط نام کتاب و یا نویسنده را می دانستند، بهینه تر است. دلیل این امر نیز این است که صف زیادی ایجاد نمی شود و سرویس دهی نیز به دانشجویان سریع تر انجام می شود.


جزئیات محصول

قیمت


28,000 تـــــومان

کــد محصــول:13006


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • الهه حمیدی

    سه شنبه , ۴ خرداد

    سلام لطفا میشه روند کار این پروژه رو واسم تغیر بدین می خوام یه کاره جدیدی باشه ؟

  • نوآوران گرمی

    سه شنبه , ۴ خرداد

    بله می تونیم اونجوری که شما می خواهید تغییرات رو انجام بدیم لطفا هر کجا رو می خواهید تغییر بدیم توی ایمیل مطرح کنید تا بررسی بشه