لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC با سی شارپ

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (33 امتیاز از 7 رای)
Loading...

csharp ic 15754 1 شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC با سی شارپ

شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC با سی شارپ

در این پست پروژه شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC را به زبان سی شارپ آماده کرده ایم که در ادامه به توضیحات روش کار این برنامه پرداخته و فیلم و تصاویری از عملکرد آن قرار داده شده است. مقاله پایه و کمکی ما در این پروژه Partition based Approaches for the Isolation and Detection of Embedded Trojans in ICs می باشد که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است. هدف از این پروژه ارائه یک روش تست غیر مخرب برای IC های ساخته شده توسط یک تولید کننده برای اطمینان از یکپارچگی تراشه ها می باشد. با روند رو به رشد برون سپاری (واگذاری انجام فرایند های داخلی یک کسب و کار به یک تامین کننده خارجی)، خوشفکری از محصول نهایی به وجود آمده و نگرانی های اصلی برای کاربران نهایی از بین رفته است.

این موضوع بسیار ویژه و مهم خواهد بود، اگر اجزای ساخته شده، در برنامه های کاربردی مورد استفاده در ماموریت های بحرانی بکار گرفته شوند. مانند فضای اکتشاف، تشخیص پزشکی و درمان، تجهیزات دفاع مانند موشک و غیره، که در آنها فقط یک شکست حتی کوچک می تواند به یک فاجعه بزرگ منجر شود. بنابراین، هر گونه برنامه نفوذی (تروجان) ممکن است توسط تولید کنندگان با هدف های مخرب در طول فرآیند ساخت قطعات، پیاده سازی شده باشند که باید قبل از تولید و به کارگیری، بازرسی و شناسایی شوند. توضیحات بیشتر، دانلود رایگان مقاله کمکی، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC در ادامه مطلب.

در این پروژه تروجان های که در مدارات مجتمع مورد نظر وجود دارند را به کمک یک تکنیک طبقه بندی شده تشخیص داده و سپس میزان دقت روش ارائه شده را نشان میدهیم. به اینگونه که در مرحله اول، یک مجموعه از بورد های اصلی که شامل مجموعه IC ها می باشد را در کلاس های نرم افزاری تعریف می کنیم.

در مرحله دوم برای هر یک از برد ها، مجموعه ای از مدارات مجتمع به صورت کلاس تعریف کرده به ازای هر یک از مدار های مجتمع، مجموعه ای از فلیپ فلاپ (FlipFlap) های نوع T ارائه کرده و به شبیه ساز به عنوان دیتاست وارد می کنیم. در مرحله بعدی، به کمک یک روش طبقه بندی، هر یک از مادربرد ها را به صورت جداگانه تحلیل کرده و وجود تروجان ها در هر مدار مجتمع بررسی می کنیم. اگر خروجی مداری متفاوت تر از خروجی اصلی باشد، آن مدار به وجود تروجان مشکوک بوده و آن را به عنوان مدارات مشکوک کنار می گذاریم. در غیره این صورت مدار مورد نظر ما به عنوان مدار سالم و بدون تروجان شناسایی خواهد شد.

تصاویری از عملکرد پروژه شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC :

تصویر خروجی ۱:

csharp ic 15754 2 شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC با سی شارپ

تصویر خروجی ۲:

csharp ic 15754 3 شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC با سی شارپ

تصویر خروجی ۳:

csharp ic 15754 4 شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC با سی شارپ


جزئیات محصول

قیمت


30,000 تـــــومان

کــد محصــول:15754


توضــیحات:مقاله پایه و کمکی آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • ساناز لطفی

    چهارشنبه , ۱۹ آبان

    سلام خسته نباشید می تونم بپرسم که چطور میشه دستورات داس رو در سی شارپ نوشت؟؟