شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC با سی شارپ

  • سه شنبه ۸ تیر ۱۳۹۵
  • بازدید 496 نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (48 امتیاز از 10 رای)
    Loading...

csharp ic 15754 1 تصویر

شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC با سی شارپ

در این پست پروژه شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC را به زبان سی شارپ آماده کرده ایم که در ادامه به توضیحات روش کار این برنامه پرداخته و فیلم و تصاویری از عملکرد آن قرار داده شده است. مقاله پایه و کمکی ما در این پروژه Partition based Approaches for the Isolation and Detection of Embedded Trojans in ICs می باشد که در ادامه به صورت رایگان قابل دانلود است. هدف از این پروژه ارائه یک روش تست غیر مخرب برای IC های ساخته شده توسط یک تولید کننده برای اطمینان از یکپارچگی تراشه ها می باشد. با روند رو به رشد برون سپاری (واگذاری انجام فرایند های داخلی یک کسب و کار به یک تامین کننده خارجی)، خوشفکری از محصول نهایی به وجود آمده و نگرانی های اصلی برای کاربران نهایی از بین رفته است.

این موضوع بسیار ویژه و مهم خواهد بود، اگر اجزای ساخته شده، در برنامه های کاربردی مورد استفاده در ماموریت های بحرانی بکار گرفته شوند. مانند فضای اکتشاف، تشخیص پزشکی و درمان، تجهیزات دفاع مانند موشک و غیره، که در آنها فقط یک شکست حتی کوچک می تواند به یک فاجعه بزرگ منجر شود. بنابراین، هر گونه برنامه نفوذی (تروجان) ممکن است توسط تولید کنندگان با هدف های مخرب در طول فرآیند ساخت قطعات، پیاده سازی شده باشند که باید قبل از تولید و به کارگیری، بازرسی و شناسایی شوند. توضیحات بیشتر، دانلود رایگان مقاله کمکی، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC در ادامه مطلب.

در این پروژه تروجان های که در مدارات مجتمع مورد نظر وجود دارند را به کمک یک تکنیک طبقه بندی شده تشخیص داده و سپس میزان دقت روش ارائه شده را نشان میدهیم. به اینگونه که در مرحله اول، یک مجموعه از بورد های اصلی که شامل مجموعه IC ها می باشد را در کلاس های نرم افزاری تعریف می کنیم.

در مرحله دوم برای هر یک از برد ها، مجموعه ای از مدارات مجتمع به صورت کلاس تعریف کرده به ازای هر یک از مدار های مجتمع، مجموعه ای از فلیپ فلاپ (FlipFlap) های نوع T ارائه کرده و به شبیه ساز به عنوان دیتاست وارد می کنیم. در مرحله بعدی، به کمک یک روش طبقه بندی، هر یک از مادربرد ها را به صورت جداگانه تحلیل کرده و وجود تروجان ها در هر مدار مجتمع بررسی می کنیم. اگر خروجی مداری متفاوت تر از خروجی اصلی باشد، آن مدار به وجود تروجان مشکوک بوده و آن را به عنوان مدارات مشکوک کنار می گذاریم. در غیره این صورت مدار مورد نظر ما به عنوان مدار سالم و بدون تروجان شناسایی خواهد شد.

تصاویری از عملکرد پروژه شناسایی تروجان در مدارات مجتمع IC :

تصویر خروجی ۱:

csharp ic 15754 2 تصویر

تصویر خروجی ۲:

csharp ic 15754 3 تصویر

تصویر خروجی ۳:

csharp ic 15754 4 تصویر


شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

شبیه سازی شبکه های کامپیوتری و مخابراتی

مشاهده پروژه ها و مقالات شبیه سازی شده
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    ساناز لطفی چهارشنبه , 19 آبان

    سلام خسته نباشید می تونم بپرسم که چطور میشه دستورات داس رو در سی شارپ نوشت؟؟

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab