لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

طبقه بندی اثر انگشت با شبکه عصبی MLP با متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (45 امتیاز از 9 رای)
Loading...

matlab finger print mlp 13326 1 طبقه بندی اثر انگشت با شبکه عصبی MLP با متلب

پروژه طبقه بندی اثر انگشت با شبکه عصبی پرسپترون چندلایه در MATLAB

در این پست پروژه طبقه بندی اثر انگشت با شبکه عصبی MLP با متلب را آماده کرده ایم که در ادامه به توضیحاتی در رابطه با طبقه بندی اثر انگشت پرداخته و تصویر و فیلمی از خروجی این پروژه را نشان خواهیم داد.

روش آموزش شبکه عصبی پرسپترون چندلایه (Multi-Layer Perceptron – MLP) در پروژه حاضر، استفاده از الگوریتم یادگیری پس انتشار (Beach Propagation – BP) می باشد. شبکه عصبی پرسپترون چندلایه به جهت طبقه بندی داده های اثر انگشت ، مورد استفاده قرار گرفته شده است.

اثر انگشت از مهمترین نشانه های خصوصی می باشد که در شناسایی و تایید هویت افراد ، در سراسر جهان به طور گسترده ای در حوضه های مختلف کاربرد دارد. با افزایش روز افزون تعداد افراد در سراسر جهان و وسیع تر شدن بانک های اطلاعاتی اثر انگشت ، امکان شناسایی و خودکار سازی ، به کاری چالش برانگیز تبدیل شده است. در این زمینه، طبقه بندی اثر انگشت ، زمان جستجو و شناسایی یک تصویر ناشناخته در یک مجموعه وسیع از تصاویر را، بسیار کاهش میدهد.

با در نظر گرفتن کاربرد های شناسایی و تشخیص هویت افراد در زمینه های مختلف، پژوهشگران بسیاری در جستجوی راه حل مطلوبی بوده اند که به روش هایی با دقت بالاتر و کم هزینه تر، به این هدف دست یابند.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویری از خروجی پروژه طبقه بندی اثر انگشت با شبکه عصبی MLP با متلب در ادامه مطلب.

اثر انگشت به دلیل اینکه ویژگی هایی نظیر غیر تهاجمی و منحصر بفرد بودن، قابلیت طبقه بندی و تغییر ناپذیری بودن، از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است. در یک سیستم خودکار شناسایی افراد که بر اساس اثر انگشت کار می کند، نیاز است که تصویر اثر انگشت ورودی با هر یک از تصاویر موجود در مجموعه تصاویر (پایگاه داده) تطابق داده شود.

با توجه به حجیم بودن اطلاعات پایگاه داده، زمان جستجو و شناسایی تصویر ورودی، بسیار بالا می رود. بدین منظور جهت کاهش زمان جستجو، طبقه بندی تصاویر اثر انگشت در کلاس های مختلف، امروی ضروری به نظر می رسد. مشخص است که هر چقدر تصاویر در کلاس های بیشتری طبقه بندی شوند، زمان جستجو و تطابق به مراتب کاهش خواهد یافت.

تصاویر از خروجی پروژه طبقه بندی اثر انگشت با شبکه عصبی MLP با متلب :

تصویر خروجی ۱:

matlab finger print mlp 13326 2 طبقه بندی اثر انگشت با شبکه عصبی MLP با متلب

تصویر خروجی ۲:

matlab finger print mlp 13326 3 طبقه بندی اثر انگشت با شبکه عصبی MLP با متلب


جزئیات محصول

قیمت


17,000 تـــــومان

کــد محصــول:13326


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید

  • مژگان بهرامی

    چهارشنبه , ۲۳ تیر

    سلام پروژه دیگه ای هم می تونید مطابق این پروژه معرفی کنید ببخشیدا زحمته ؟

  • نوآوران گرمی

    چهارشنبه , ۲۳ تیر

    این پروژه تشخیص اثر انگشت همراه با داکیومنت رو از لینک زیر بررسی کنید: http://www.noavarangermi.ir/%d9%be%d8%b1%d9%88%da%98%d9%87-%d8%aa%d8%b4%d8%ae%db%8c%d8%b5-%d8%a7%d8%ab%d8%b1-%d8%a7%d9%86%da%af%d8%b4%d8%aa-%d8%a8%d8%a7-matlab-%d8%a8%d9%87-%d9%87%d9%85%d8%b1%d8%a7%d9%87-%d8%af%d8%a7%da%a9%db%8c/