لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

طراحی اتصال گیردار جوشی تیرورق به ستون برای یک سازه با شکل پذیری متوسط

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (7 امتیاز از 2 رای)
Loading...

aks 2 طراحی اتصال گیردار جوشی تیرورق به ستون برای یک سازه با شکل پذیری متوسط

طراحی اتصال گیردار جوشی تیرورق به ستون برای یک سازه با شکل پذیری متوسط به صورت pdf

در این پست برای دوستان، جزوه ۱۶ صفحه ای تحت عنوان دانلود طراحی اتصال گیردار جوشی تیرورق به ستون برای یک سازه با شکل پذیری متوسط به صورت pdf طبق ویرایش سال ۹۲ مبحث دهم مقررات ملی ساختمان، از آقای دکتر حسین زاده آماده کرده ایم. که در ادامه بخشی از مطالب جزوه را بطور خلاصه توضیح داده و در انتها نیز فیلم کوتاهی از صفحات آن را برای مشاهده شما عزیزان گنجانده ایم.

محاسبه لنگر پلاستیک محتمل تیر (Mpr) :

لنگر پلاستیک محتمل که در فاصله طول ورق رو سری یا زیر سری، هر کدام که بزرگتر است از بر ستون اتفاق می افتد، طبق فرمول نشان داده شده محاسبه می شود. Mpr = Mp * Cpr * Ry که Mp برابر است با Zb * Fy البته در شروع طراحی هنوز طول ورق ها تعیین نشده است که می توان محل مفصل را به فاصله عمق تیر ورق از بر ستون در نظر گرفت.

Zb اساس مقطع پلاستیک می باشد

 Cpr ضریبی است که در برگیرنده آثار عواملی از قبیل سخت شدگی، قید های موضعی و ملحقات موجود در اتصال تیر به ستون است و برای محاسبه حد اکثر نیروی ایجاد شده در اعضا و وسایل اتصال به کار گرفته می شود.

Ry ضریبی است که برای انواع تولیدات فولاد مطابق جداول ارائه شده در نظر گرفته می شود.

توضیحات بیشتر و دانلود طراحی اتصال گیردار جوشی تیرورق به ستون برای یک سازه با شکل پذیری متوسط به صورت pdf در ادامه مطلب.

محاسبه برش محتمل در محل مفصل (Vpr) :

برش کل موجود در فاصله ای به عمق ارتفاع تیر از بر ستون به این شکل محاسبه می شود.       Vpr = 2 * Mpr /Lh + 0.5 * qu  * W * Lh

محاسبه برش طراحی در بر ستون (Vu):

مقدار برش طراحی در بر ستون به صورت مقابل به دست می آید.                         Vu = qu* W *Sh  + Vpr

 


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات : 16 صفحه | زبان : فارسی | فرمت : PDF | اندازه فایل: 371 کیلوبایت


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید