لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

طراحی تقویت کننده امیتر مشترک با نرم افزار پروتئوس

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (15 امتیاز از 3 رای)
Loading...

proteus emitter amplifier 19328 طراحی تقویت کننده امیتر مشترک با نرم افزار پروتئوس

پروژه طراحی تقویت کننده امیتر مشترک با Proteus

پروژه طراحی تقویت کننده امیتر مشترک با نرم افزار Proteus را آماده کردیم که از تمرین های درس آزمایشگاه الکترونیک ۱ می باشد. در ادامه هدف از طراحی تقویت کننده امیتر مشترک در این پروژه و تئوری آن بیان شده است. مراحل کامل پروژه، فرمول ها و جداول که در اینجا گذاشته نشده، در یک فایل پی دی اف در ادامه قابل دانلود می باشد که می توانید دریافت و بررسی کنید.

هدف آزمایش در پروژه طراحی تقویت کننده امیتر مشترک:

در این آزمایش با مشخصات تقویت کننده در آرایش امیتر مشترک آشنا شده و ضمن اندازه گیری پارامتر های این نوع تقویت کننده، اثر خازن های کوپلاژ و بای پس را بررسی خواهیم کرد.

تئوری آزمایش در پروژه طراحی تقویت کننده امیتر مشترک:

در تقویت کننده امیتر مشترک سیگنال ورودی به بیس ترانزیستور اعمال می شود و سیگنال خروجی از کلکتور گرفته می شود و امیتر هم در خروجی وجود دارد و ضریب تقویت ولتاژ و جریان نیز در این نوع تقویت کننده بالاست. اگر در مدار شکل (۱-۶) از مدل تقریبی ترانزیستور استفاده کنیم برای محاسبه پارامتر های تقویت کننده می توان از روابط بیان شده در توضیحات شرح مسئله کمک گرفت.

توضیحات بیشتر و دانلود PDF شرح کامل مسئله پروژه طراحی تقویت کننده امیتر مشترک با Proteus در ادامه مطلب.

مرحله شبیه سازی در پروژه طراحی تقویت کننده امیتر مشترک:

مدار شکل (۱-۶) را با توجه به مقادیر محاسبه شده در آزمایش پنجم انتخاب کنید. Vs را یک سیگنال سینوسی با دامنه ۵۰ mv و فرکانس ۱KHz در نگیرد بگیرید و مدار را به صورت شماتیک در یکی از نرم افزار های شبیه ساز رسم کرده و بهره ولتاژ، مقاومت ورودی و مقاومت خروجی را به دو روش دستی وشبیه سازی کامپیوتری بدست آورده ونتایج را با هم مقایسه کنید. (از ترانزیستور BC170 یا ۲N2222 برای شبیه سازی استفاده کنید).

مدار معادل تقویت کننده را مانند شکل (۱-۶) فرض کنید، در این صورت اگر RL = Rout باشد، Vo نسبت به حالتی که ∞ RLv = است، نصف می شود، بنابراین Vo = A.Vi نصف شده است. همچنین اگر Rs = Ri باشد، Vi نسبت به حالتی که Rs = 0 است نصف می شود.

توضیحات بیشتر، مراحل انجام پروژه و و فرمول های پروژه طراحی تقویت کننده امیتر مشترک در ادامه در قالب یک فایل پی دی اف قابل دانلود می باشد.


جزئیات محصول

قیمت


15,000 تـــــومان

کــد محصــول:19328


توضــیحات:صورت مسئله به همراه فرمول ها به صورت PDF آماده دانلود است


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید