لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

طراحی سازه بتنی و فولادی با ETABS 2016 و SAFE 14

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (19 امتیاز از 4 رای)
Loading...

Structural Design ETABS 2016 SAFE 14 طراحی سازه بتنی و فولادی با ETABS 2016 و SAFE 14

طراحی سازه بتنی و فولادی با ETABS 2016 و SAFE 14

در این پست برای دانشجویان و مهندسین عزیز جزوه طراحی سازه بتنی و فولادی با ETABS 2016 و SAFE 14  را تهیه کردیم که در ۶۲۹ صفحه  و در قالب فایل پی دی اف می باشد. در ادامه قسمتهایی از جزوه را تشریح می کنیم. جزوه حاضر بر اساس آیین نامه سال ۹۲، مبحث ۶، مبحث ۹ و مبحث ۱۰  و مطابق با ویرایش چهار استاندارد ۲۸۰۰ تنظیم شده است.

توضیحات بیشتر و دانلود جزوه طراحی سازه بتنی و فولادی با ETABS 2016 و SAFE 14 در ادامه مطلب.

ایجاد مدل جدید در نرم افزار ETABS:

برای ایجاد مدل جدید در ایتبس کاربر می تواند یکی از سه گزینه زیر را انتخاب کند.

گزینه اول برای ایجاد مدل جدید در ایتبس:

کاربر می تواند یک فایل کامل (شامل تعاریف اولیه) را با نام default.edb در محل نصب برنامه ایتبس و در پوشه پیش فرض ذخیره کند که در نهایت با انتخاب گزینه اول، مدل جدید دارای همان تعاریف و پیش فرض های فایل default.edb خواهد بود.

گزینه دوم برای ایجاد مدل جدید در ایتبس:

فایل پیش فرض اولیه توسط کاربر انتخاب می شود.

گزینه سوم برای ایجاد مدل جدید در ایتبس:

در این حالت هیچ تنظیم و یا تعریف اولیه ای وجود ندارد که کاربر تمامی تنظیمات و تعاریف را خود به برنامه اعمال می کند. که مراحل به صورت تصویری در جزوه بیان شده است.

Fye (تنش تسلیم مورد انتظار) در چه مواردی مورد استفاده قرار می گیرد:

بیشتر در طراحی اتصالات فولادی مورد استفاده قرار می گیرد. به عنوان مثال ایتبس  قادر است نیروهای طراحی اتصالات مهار بند ها را بر اساس ظوابط آیین نامه محاسبه و اعلام نماید. که در موقع طراحی بادبند با استفاده از مقدار Fye تعریف شده برای مصالح استفاده می کند.

خرابی های ایجاد شده در قاب های خمشی:

  • خرابی در دو انتهای تیر ها

  • خرابی در دو انتهای ستون ها

  • خرابی در محل گره اتصال

اثر پی دلتا:

ترکیب بار اثر P-delta برای سازه هایی که بار زلزله حاکم است، بر اساس ترکیب بار زلزله انتخاب می شود. و در سازه هایی که بار باد حاکم است بر اساس ترکیبات بار باد انتخاب می شود.


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات : 629 صفحه | زبان : فارسی | فرمت : pdf |حجم فایل:29.4 مگابایت


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید