فیلم آموزش تبدیل تصاویر به HDR با فتوشاپ

  • سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴
  • بازدید ۴۶۲ نفر
  • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (48 امتیاز از 11 رای)
    Loading...

تصویر hdr-image-photoshop_10934 فیلم آموزش تبدیل تصاویر به HDR با فتوشاپ

دانلود رایگان فیلم آموزش تبدیل تصاویر به HDR با فتوشاپ

در این پست دانلود رایگان فیلم آموزش تبدیل تصاویر به HDR با فتوشاپ را برای شما دوستان علاقه مند به پردازش تصویر آماده کرده ایم که امیدواریم مورد رضایت باشد و از این آموزش رایگان لذت ببرید. در فیلم آموزش تبدیل تصاویر به HDR با فتوشاپ سه تصویر داریم که چهره و منظره و آسمان هستند و با نرم افزار فتوشاپ در مدت ۱۳ دقیقه انجام شده است.

HDR مخفف High Dynamic Range به معنای دامنه دینامیکی بالا است که به پروسه ترکیب چند تصور از یک تصویر و ترکیب نسبت های کنتراست گفته می شود، عملی که در عکاسی با یک دیافراگم و یا سرعت شاتر به طور کلی غیر ممکن می باشد. تصاویر HDR تصاویری هستند که به نوعی پردازش می شوند که بسیار طبیعی و برچسته به نظر می رسند و جلوه ھای خاصی از خود نشان می دھند، در وایع این تصاویر در دید انسان، مانند محیط ھا و اجسامی است که در اطراف خود به طور طبیعی و زنده مشاھده می کنیم.

شما می توانید با یادگیری این تکنیک، تصورات ذھنی خود را در پروسه اچ دی آر به راحتی به دست آورید، عکس ھایی که قادر ھستند تا خاطرات عمیق و احساسات شما را به طور طبیعی و قابل لمس تری به تصویر بکشند. در این آموزش می آموزید که چگونه یک تصویر معمولی را به تصاویر طبیعی، برچست و با کیفیت بسیار بالا تبدیل کنید.

فیلم آموزش تبدیل تصاویر به HDR با فتوشاپ توسط آقای امیر حافظی تهیه شده که یک جوان موفق در حوضه ی گرافیک می باشد. از آقای حافظی بابت این آموزش مفید و جالب صمیمانه تشکر می کنیم. امیدوارم که لذت ببرید.

توضیحات بیشتر و دانلود رایگان فیلم آموزش تبدیل تصاویر به HDR با فتوشاپ در ادامه مطلب.

گرفتن تصویر HDR با دوربین عکاسی:

تصاویر HDR حاصل ۳ تصویر با نور دهی مختلف است که این تکنیک را در دوربین های شرکت sony با AEB و در دوربین های شرکت canon با AE می شناسیم. برای تهیه یک تصویر با تکنیک HDR دوربین خود را در حالت های گفته شده با فرمت AE یا AEB تنظیم نمایید. در صورتی که از قبل کار عکاسی انجام داده اید ۳ تصویر هم زمان با نور دهی های متفاوت ۰ , +۲ ,-EX گرفته و با نرم افزار فتوشاپ و lightroom و یا نرم افزار ساده تر، تصاویر خود را ترکیب و به بهترین تصویر تهیه شده توسط تکنیک HDR برسید.


مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید
  1. تصویر آواتار کاربر 0
    محمد جواد اصلانی پنجشنبه , 31 تیر

    سلام آموزش خیلی خوبی بود باز هم از این آموزش ها تو سایت بزارید لطفا اگه میشه .

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
مشاهده لیست کامل
socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab