فیلم معرفی رایانش ابری Cloud Computing – محاسبه ابری

فیلم معرفی رایانش ابری Cloud Computing – محاسبه ابری

فیلم معرفی رایانش ابری Cloud Computing – محاسبه ابری

در این پست فیلم معرفی رایانش ابری Cloud Computing را آماده کرده ایم که شما را به این با این سرویس ویژه آشنا می کند.

به احتمال زیاد شما نیز تا به امروز کلماتی همون Cloud ، Cloud Computing ، محاسبه یا رایانش ابری یا حافظه ابری را بسیار شنیده باشید و معنای لغوی آنها را نیز بدانید، اما با مفهوم واقعی آنها آشنا نباشید. در ادامه با ما همراه باشید تا در فیلم معرفی رایانش ابری شما را با مفهوم حافظه ‌ی مجازی و ابری آشنا کنیم.

Cloud Computing در زبان فارسی به معنی محاسبه یا رایانش ابری است و در واقع به معنی دسترسی کاربران به کامپیوترها و استفاده از آنها از طریق یک شبکه یا اینترنت می باشد. برای این دسترسی کاربران باید به سراغ سرویس دهندگانی که قادرند منابعی مانند سرور ها ، شبکه ، تهجیزات ذخیره سازی ، سیستم عامل ها ، محیط های ساخت برنامه های کاربردی را مدیریت می کنند، بروند و درخواست خود را به آنها ارائه دهند.

توضیحات بیشتر، مشاهده آنلاین و دانلود فیلم معرفی رایانش ابری Cloud Computing در ادامه مطلب.

بعد از اینکه درخواست کاربر پذیرفته شد، می تواند به بخش از منابع این مجموعه که درخواست کرده بود، دسترسی داشته باشد. که به کل این فرآیند رایانش ابری گفته می شود. به عبارت ساده تر می توان گفت محاسبات ابری روی گردی جدید برای به کارگیری و استفاده از منابع محاسباتی است و در واقع نرم افزار های تحت وب را توصیف می کند و مدتی زیادی است که در اطراف ما وجود داشته اند.

اما بیشتر آن را به این اسم نمی شناختند. پس به مظور شناساندن این سرویس به کاربران به شروعی جدید و جایگزین نرم افزار های تحت وب به جای نرم افزار های تحت وب وابسطه با سرور های میزبان اصطلاح Cloud Computing یا محاسبه ابری به وجود آماده است.

شاید برای شما هم پیش آید که چرا از کلمه Cloud یا ابر در این اصطلاح استفاده شده است ؟ اگر تا به حال ساختار یا نمودار های شبکه های رایانه ای را دیده باشید، اصولا اینترنت را به شکل یک …

اطلاعات بیشتر را با دانلود فیلم معرفی رایانش ابری Cloud Computing کسب نمائید.

منبع: رسانه تصویری دیجی کالا


مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

    لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

    مشاهده لیست کامل
    مشاهده لیست کامل
    socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab