متره و برآورد ساختمان سه طبقه اسکلت بتنی در قالب فایل اکسل

 • پنج‌شنبه 18 آگوست 2016
 • بازدید 1,859 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (128 امتیاز از 26 رای)
  Loading...

Metreh Project 3 16328 تصویر

پروژه متره و برآورد ساختمان سه طبقه اسکلت بتنی در قالب فایل اکسل

در این پست برای دوستان متره و برآورد ساختمان سه طبقه اسکلت بتنی در قالب فایل اکسل را آماده کردیم که امیدوارم کمکی در پیشروی روند کار انجام پروژه های کلاسی شما عزیزان باشد.

در ادامه توضیحات قسمتهایی از پروژه را به همراه فیلم کوتاهی از خروجی گزارشات را قرار دادیم.

پروژه مورد نظر در قالب فایل Excel و به تعداد ۳۳ صفحه تنظیم شده که در سه قسمت ریز متره، مالی، و فصول به همراه نقشه معماری و فاقد نقشه های سازه تهیه شده است و در تعیین قیمت نهایی ضریب طبقات اعمال شده است.

نکاتی در مورد استفاده از فهرست بها:

استفاده کنندگان از فهرست بها باید قبل از استفاده موارد مربوط به هر فصل، بخش کلیات فهرست بها و مقدمه هر فصل را به طور کامل مطالعه کنن تا در انجام برآورد قیمت دچار مشکل نشوند.

قیمت های فهرست بها را نمی توان به نفع کارفرما یا پیمانکار تعبیر کرد.

هرگاه شرح قیمتها برای هر یک از طرفین روشن نباشد بایستی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی ریاست جمهوری نظر نهایی را ارائه نمایند.

توضیحات بیشتر و دانلود پروژه متره و برآورد ساختمان سه طبقه اسکلت بتنی در ادامه مطلب.

توضیح ضریب طبقات:

قیمت های درج شده در فهرست بهای رشته ابنیه برای انجام کار در طبقات همکف و زیر همکف در نظر گرفته شده است.

چنانچه کار در طبقات بالاتر از همکف و پایین تر از زیر همکف انجام شود بابت هزینه حمل مصالح به طبقات یاد شده و افت مصالح بابت حمل آن به طبقات و همچنین سختی اجرای کار، ضریب طبقات به صورت زیر تعیین شده و در برآورد هزینه اجرای عملیات کارمنظور می گردد.

 ضریب طبقات (p) که از رابطه زیر بدست می آید، ضریبی است که به طور جداگانه برای هر ساختمان محاسبه و برای همه اقلام ساختمان به غیر از مصالح پای کار اعمال می شود.

Metreh Project 16328 تصویر


فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

فیلم آموزش نرم افزار ABAQUS به صورت مقدماتی

مشاهده آموزش نرم افزار آباکوس

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab