لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

محاسبه ریشه دوم عدد با شبکه عصبی MLP در نرم افزار R

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (40 امتیاز از 8 رای)
Loading...

r mlp 18748 1 محاسبه ریشه دوم عدد با شبکه عصبی MLP در نرم افزار R

پروژه محاسبه ریشه دوم عدد با شبکه عصبی MLP در R

پروژه محاسبه ریشه دوم عدد با شبکه عصبی MLP را در نرم افزار R به همراه کامنت گذاری کدها آماده کردیم. در ادامه به معرفی این پروژه و شبکه عصبی MLP پرداخته و فیلم و تصویر خروجی آن قرار داده شده است.

شبکه عصبی پرسپترون چند لایه (MLP):

شبکه عصبی MLP متشکل از مجموعه نورون ها می باشد که در لایه های مختلف مثال لایه میانی (مخفی) که در این پروژه هم وجود دارد، پشت سر هم قرار دارند. اعداد ورودی بعد از ضرب در وزن هایی که وجود دارند، در گذر گاه های میان لایه ها به نورون بعدی می رسد و در آن مکان با یکدیگر جمع شده و بعد از گذر از تابع شبکه، خروجی نورون ها را تولید می کنند. در آخر خروجی ایجاد شده با خروجی مد نظر مقایسه می شود و خطای تولید شده به منظور اصلاح وزن های شبکه استفاده می شود که به این عمل، آموزش شبکه عصبی گفته می شود.

معرفی پروژه محاسبه ریشه دوم عدد با شبکه عصبی MLP:

در این پروژه ریاضیاتی با نرم افزار R ، شبکه عصبی پرسپترون چند لایه (Multi-Layer Perceptron – MLP) را پیاده سازی می کنیم که می تواند یک عدد را گرفته و ریشه دوم آن محاسبه کند. در این پروژه شبکه عصبی که کدهای آن کامنت گذاری شده، از کتابخانه neuralnet استفاده شده است. اگر به تصویر شماره ۱ که در بالای این توضیحات قرار دارد دقت کنید، برنامه یک ورودی دریافت می کند که همان عددی است که قصد داریم ریشه دوم آن را محاسبه کنیم.

توضیحات بیشتر، فیلم و تصویری از خروجی پروژه محاسبه ریشه دوم عدد با شبکه عصبی در ادامه مطلب.

یک خروجی داریم که پاسخ آن، ریشه دوم عدد وارد شده به برنامه می باشد. برای آموزش به شبکه عصبی نیز ۱۰ لایه میانی (مخفی) بکار رفته است. ورودی و خروجی نیز در تصویر شماره ۲ که در ادامه این توضیحات مشاهده می کنید مشخص است.

نصب کتابخانه neuralnet در نرم افزار R:

جهت نصب کتابخانه neuralnet در نرم افزار R ، دستور (‘  ‘)install.packages را در خط فرمان تایپ می کنیم که در ‘  ‘ نام کتابخانه که neuralnet می باشد را قرار می دهیم تا بر روی نرم افزار نصب گردد.

تصویر خروجی ۲:

r mlp 18748 2 محاسبه ریشه دوم عدد با شبکه عصبی MLP در نرم افزار R


جزئیات محصول

قیمت


25,000 تـــــومان

کــد محصــول:18748


توضــیحات:کدها کامنت گذاری شده است


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید