لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

مدلسازی و تحلیل خرپای دو بعدی با نرم افزار آباکوس

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (19 امتیاز از 4 رای)
Loading...

abaqus truss2d 19415 مدلسازی و تحلیل خرپای دو بعدی با نرم افزار آباکوس

مدلسازی و تحلیل خرپای دو بعدی با نرم افزار آباکوس

در این پست خدمت دوستان گام به گام روند مدلسازی و تحلیل خرپای دو بعدی با نرم افزار آباکوس را قرار دادیم، که امید واریم مطالب آن مفید بوده و بر دانش دوستان بیفزاید.

توضیحاتی در خصوص مدلسازی و تحلیل خرپای دو بعدی:

در مثال فوق خرپای دو بعدی با توجه به بارگذاری هایی که در فواصل زمانی بر گره های آن اعمال گردیده است مورد بررسی قرار می گیرد، در حین انجام این تمرین شما با اصول کار با نرم افزار ABAQUS آشنا خواهید شد.

هندسه تمرین مدلسازی و تحلیل خرپای دو بعدی با استفاده از نرم افزار آباکوس مطابق شکل، یک خرپای هفت عضوی است و دارای دو تکیه گاه در قسمت پایین می باشد که سمت راست آن بصورت غلطکی و سمت دیگر آن کاملا از نظر حرکت محدود گردیده است.

در استیپ اول بر گره وسط خرپا نیرویی به اندازه ۱۰۰۰۰ نیوتن در جهت عمودی و رو به پایین به صورت استاتیکی وارد می شود، اعضای خرپا میله هایی با مقطع دایره به شعاع ۵ میلی متر و طول ۱ متر، از جنس فولاد هستند.

توضیحات بیشتر و دانلود مدلسازی و تحلیل خرپای دو بعدی با نرم افزار آباکوس در ادامه مطلب.

شروع مدلسازی و تحلیل خرپای دو بعدی با نرم افزار آبا کوس:

اولین گام در انجام مسائل اجزای محدود ایجاد هندسه مساله می باشد، ولی قبل از شروع کار لازم است که با برخی صفحات و اصطلاحات رایج در نرم افزار ABAQUS آشنا شویم.

پس از اجرای نرم افزار Abaqus CAE اولین صفحه ای که در نرم افزار ظاهر می گردد، صفحه Selection Start است که برای ایجاد یک مدل جدید گزینه Database Model Create را از این صفحه انتخاب می نماییم.

abaqus truss2d 19415 2 مدلسازی و تحلیل خرپای دو بعدی با نرم افزار آباکوس

از صفحه Selection Start گزینه Database Model Create را انتخاب نمایید تا وارد محیط نرم افزار برای ایجاد مدل جدید شویم.

کاربران عزیز می توانند فایل کامل آموزش مدلسازی و تحلیل خرپای دو بعدی با نرم افزار آباکوس را از باکس دانلود دریافت نمایند.


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحات :49 صفحه | زبان : فارسی | فرمت : PDF | اندازه فایل: 820.36 کیلوبایت


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید