لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

مدلسازی پل بتنی با عرشه پیش تنیده در نرم افزار SAP

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (14 امتیاز از 3 رای)
Loading...

Bridge design with SAP 18604 مدلسازی پل بتنی با عرشه پیش تنیده در نرم افزار SAP

مدلسازی پل بتنی با عرشه پیش تنیده در نرم افزار SAP

این پست مربوط هست به مدلسازی پل بتنی با عرشه پیش تنیده در نرم افزار سپ که در قالب فایل PDF و به تعداد ۱۰۰ صفحه میباشد، در زیر قسمتهای کوتاهی از مطالب را بیان می کنیم.

مقدمه ای بر مهندسی پل:

بی شک تابه حال پلی را دیده یا حتی از روی آن عبور کرده اید، حتی اگر یک کنده درخت را بر روی مسیر عبور آب قرار دهید در واقع یک پل ساده ساخته اید، پل ها یکی از سازه های مهم و شریانی در زیر ساختار آبادانی هر کشور است.

امروزه با پیشرفت هایی که در زمینه تحلیل و طراحی کامپیوتری صورت گرفته، لزوم توانایی مهندسین عمران در مدلسازی و طراحی پل ها امری ضروری می باشد.

انواع پل ها:

می توان پل ها را از لحاظ مختلف تقسیم بندی نمود، درصورتی که معیار اصلی در تقسیم بندی پل ها فاصله موجود میان طرفین مانع را بدانیم، در اینصورت سه نوع پل اصلی خواهیم داشت که تفاوت عمده در این پل ها فاصله دهانه آنها میباشد.

  1. پل معلق
  2. پل تیری
  3. پل قوسی

طول پل معلق حدود ۲۰۰۰ متر می باشد، طول پل تیری حدود ۶۰ متر می باشد و طول پل قوسی تا حدود ۳۰۰ متر می رسد.

نیرو هایی که در رفتار پل ها موثر هستند:

در عملکرد رفتار پل ها نیرو های بسیاری تاثیر دارند ولی نیرو های کششی و فشاری بسیار مهم هستند، نیرو های دیگری هم که در پل های معلق بسیار مهم هستند، نیرویی است که موجب ایجاد گشتاور می شود که در پل های قوسی یا تیری اثر این نیرو ها  بسیارکمتر می باشد، ولی پل های معلق بدلیل معلق بودن در برابر این نیرو ها بخصوص زمان وزش بادها بسیار آسیب پذیر هستند.

انواع مدلسازه های صورت گرفته:

  1. مدلسازی پل بتنی با عرشه پیش تنیده در نرم افزار سپ
  2. مدلسازی پل ترکه ای با نرم افزار سپ (SAP)
  3. مدلسازی پل معلق با نرم افزار سپ
  4. مدلسازی پل خرپایی سه بعدی فولادی با نرم افزار سپ

مشخصات مدل جهت مدلسازی پل بتنی با عرشه پیش تنیده در نرم افزار سپ:

پل مورد نظر دارای دو دهانه با طول کلی ۶۱ متر میباشد.

حداکثر عمق عرشه بتنی در روی تکیه گاه ها برابر ۳ متر می باشد، که در طول پل این مقدار به صورت سهمی کاهش یافته و در نهایت به ۱٫۲ متر می رسد.

پهنای عرشه بتنی برابر ۱۱ متر و پهنای عرض عبورگاه پل برابر ۸٫۵ متر می باشد.

سیستم عرشه بصورت مقطع بتنی جعبه ای با شاهتیر های پیش تنیده انتخاب شده است.

شروع کار معرفی خط مرجع پل در نرم افزار سپ:

پس از اجرای برنامه از نوار واحد ها واحد موردنظر را (kgf,m,c) انتخاب می کنیم، سپس از منوی File>New model را انتخاب می کنیم تا محیط جدیدی اختصاص یابد.

دوستان می توانند برای دریافت متن کامل آموزش مدلسازی پل بتنی با عرشه پیش تنیده در نرم افزار سپ با مراجعه به باکس دانلود اصل فایل را دریافت نمایند.


جزئیات دانلود

قیمت


رایـــــگان

جهت دانلود ابتدا برروی دکمه G+1 و لایک فیس بوک کلیک کرده و سایت ما را محبوب کنید سپس از لینک زیر دانلود را انجام دهید.


توضــیحات:صفحه: 100 | زبان : فارسی | فرمت : PDF |حجم فایل: 2.35 مگابایت


لینک دانلود:فایل 1

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید