مدل انتشار رادیویی LR در مقایسه با مدل HATA و Okumura با متلب

 • سه شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵
 • بازدید 378 نفر
 • 1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (27 امتیاز از 6 رای)
  Loading...

matlab lr 14680 1 تصویر

پروژه مدل انتشار رادیویی LR در مقایسه با مدل HATA و Okumura با MATLAB

در این پست پروژه مدل انتشار رادیویی LR در مقایسه با مدل HATA و Okumura را در متلب آماده کرده ایم که کاربرد آن در زمینه مخابرات و سیگنال است. در ادامه به معرفی این پروژه پرداخته و فیلم و تصاویر خروجی آن قرار داده شده است.

مدل انتشار رادیویی LR یا Longley Rice به جهت اینکه بتوان لینک های مخابراتی در فرکانس ۲۰ مگاهرتز تا ۲ گیگاهرتز را پیش بینی کرد (پیش بینی تضعیف سیگنال های رادیویی)، طراحی شده است.

مدل انتشار رادیویی LR با نام مدل ITM یا Irregular Train Model هم شناخته می شود. مدل LR به منظور کنترل و تصمیم گیری در مورد فرکانس در سال ۱۹۶۰ برای پخش تلویزیون USA طراحی شده و به طور گسترده ای در زمینه تهیه جدول تخصیص کانال برای پخش VHF/UHF طراحی و پیاده سازی شده است.

این مدل از دو بخش تشکل شده است که یکی از آنها به جهت پیش بینی بیشتر از یک منطقه و دیگری به منظور پیش بینی لینک نقطه به نقطه یا Peer to Peer می باشد. توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویر خروجی و پروژه مدل انتشار رادیویی LR در مقایسه با مدل HATA و Okumura در ادامه مطلب.

مدل Okumura نیز یک مدل انتشار رادیویی، مورد استفاده در مناطق شهری می باشد که به منطور جمع آوری اطلاعات در شهر توکیو ژاپن طراحی و پیاده سازی شده است. برای شهر هایی که ساختار های شهر نشینی را بدون ساختمان های بسیار بلند داشته باشد، مناسب است.

همچنین پایه مدل HATA نیز مدل Okumura در نظر گرفته می شود. مدل HATA یا Okumura HATA که بهینه شده مدل Okumura است، در مدل انتشار فرکانس رادیویی، به منظور پیش بینی رفتار انتقال سلولی در ارتباطات بیسیم طراحی شده است.

تصویر خروجی:

matlab lr 14680 2 تصویر


انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

انجام پروژه ها و شبیه سازی مقالات و پایان نامه ها با متلب

مشاهده انجام پروژه با متلب
پروژه های آماده برق قدرت با متلب

پروژه های آماده برق قدرت با متلب

مشاهده پروژه های برق قدرت با متلب
پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

پروژه ها و آموزش های برنامه نویسی

آموزش برنامه نویسی

مشاهده ویدئو در این باره

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو درباره این مطلب ثبت کنید

خطا!دکمه ریفریش را بزنید

  لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  مشاهده لیست کامل
  socket programing آموزش برنامه نویسی آموزش سی شارپ اینترنت اشیا بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله ترجمه مقاله شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین شبکه SDN شبیه سازی با نرم افزار R نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نرم افزار Rstudio پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه ارنا پروژه سیمولینک matlab پروژه شبکه عصبی پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده با ارنا پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab