لوگوی سایت نوآوران گرمی
نوآوران گرمی | مرجع فیلم های آموزشی و همیار دانشجو

شماره های پشتیبانی

09194751295 - 09365442247

NoavaranGermi@gmail.com

مدل انتشار رادیویی LR در مقایسه با مدل HATA و Okumura با متلب

1 امتیاز2 امتیاز3 امتیاز4 امتیاز5 امتیاز (5 امتیاز از 1 رای)
Loading...

matlab lr 14680 1 مدل انتشار رادیویی LR در مقایسه با مدل HATA و Okumura با متلب

پروژه مدل انتشار رادیویی LR در مقایسه با مدل HATA و Okumura با MATLAB

در این پست پروژه مدل انتشار رادیویی LR در مقایسه با مدل HATA و Okumura را در متلب آماده کرده ایم که کاربرد آن در زمینه مخابرات و سیگنال است. در ادامه به معرفی این پروژه پرداخته و فیلم و تصاویر خروجی آن قرار داده شده است.

مدل انتشار رادیویی LR یا Longley Rice به جهت اینکه بتوان لینک های مخابراتی در فرکانس ۲۰ مگاهرتز تا ۲ گیگاهرتز را پیش بینی کرد (پیش بینی تضعیف سیگنال های رادیویی)، طراحی شده است.

مدل انتشار رادیویی LR با نام مدل ITM یا Irregular Train Model هم شناخته می شود. مدل LR به منظور کنترل و تصمیم گیری در مورد فرکانس در سال ۱۹۶۰ برای پخش تلویزیون USA طراحی شده و به طور گسترده ای در زمینه تهیه جدول تخصیص کانال برای پخش VHF/UHF طراحی و پیاده سازی شده است.

این مدل از دو بخش تشکل شده است که یکی از آنها به جهت پیش بینی بیشتر از یک منطقه و دیگری به منظور پیش بینی لینک نقطه به نقطه یا Peer to Peer می باشد. توضیحات بیشتر، فیلم و تصاویر خروجی و پروژه مدل انتشار رادیویی LR در مقایسه با مدل HATA و Okumura در ادامه مطلب.

مدل Okumura نیز یک مدل انتشار رادیویی، مورد استفاده در مناطق شهری می باشد که به منطور جمع آوری اطلاعات در شهر توکیو ژاپن طراحی و پیاده سازی شده است. برای شهر هایی که ساختار های شهر نشینی را بدون ساختمان های بسیار بلند داشته باشد، مناسب است.

همچنین پایه مدل HATA نیز مدل Okumura در نظر گرفته می شود. مدل HATA یا Okumura HATA که بهینه شده مدل Okumura است، در مدل انتشار فرکانس رادیویی، به منظور پیش بینی رفتار انتقال سلولی در ارتباطات بیسیم طراحی شده است.

تصویر خروجی:

matlab lr 14680 2 مدل انتشار رادیویی LR در مقایسه با مدل HATA و Okumura با متلب


جزئیات محصول

قیمت


30,000 تـــــومان

کــد محصــول:14680


توضــیحات:


لینک دانلود:

×

توجه: در صورت سفارش ( انجام شبیه سازی - برنامه نویسی و ...) در موضوعات بالا می توانید به صورت آنلاین با ما در تماس باشید.

×

توجه: اگر در موضوعات بالا تخصص دارید می توانید با ما همکاری کرده و برای خود کسب درآمد کنید.

لیســــــــت پــــــــروژه های انتشــــــــار نشده ( 22 موضوع )

socket programing آموزش برنامه نویسی بازی تحت شبکه بازی تحت شبکه برای درس مهندسی اینترنت بازی تحت شبکه به زبان سی شارپ برنامه تحت شبکه با سی شارپ برنامه نویسی ترجمه مقاله شبکه خرید سورس بازی تحت شبکه دانلود بازی تحت شبکه دانلود رایگان پروژه های دانشجویی دانلود سورس برنامه دانلود سورس رایگان دانلود نرم افزار دانلود پروژه دانشجویی دانلود پروژه رایگان دانلود پروژه های دانشجویی دانلود کتاب دانلود کتاب آموزشی دانلود کتاب اموزشی سورس بازی با socket programing سورس رایگان سورس کد بازی تحت شبکه سورس کد بازی تحت شبکه با C# سورس کد بازی تحت شبکه چند نفره سوکت پروگرمین نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه نحوه نوشتن برنامه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه arena پروژه matlab پروژه ns2 پروژه opnet پروژه برای درس مهندسی اینترنت پروژه تحت شبکه به زبان سی شارپ پروژه رایگان matlab پروژه سیمولینک matlab پروژه مهندسی صنایع پروژه مهندسی صنایع با ارنا پروژه های آماده با OpenGL پروژه های آماده با OpenGL در سی پلاس پلاس پروژه های آماده برای درس گرافیک کامپیوتری پروژه هوش مصنوعی پروژه پردازش تصویر matlab پروژه پردازش سیگنال matlab پروژه کارشناسی به همراه داکیومنت

خوشحال خواهیم شد اگر نظر خودتون رو در باره این مطلب ثبت کنید